Nábor 2018
více zde

Juniorky se stále drží v soutěži bez prohry!! (20.10.2018)

Navigace > Novinky > Juniorky se stále drží v soutěži bez prohry!! (20.10.2018)

6039.jpg

V sobotu 20.10.2018 odehrály naše juniorky v krajské soutěži na domácí půdě utkání s týmem SKTO Duchcov, který přicestoval oslaben  bez několika opor ze  starších žákyň (účast v Českém poháru).  I v našich řadách je znatelná absence některých zraněných hráček,  zejména absence obou liber nás donutila na postech improvizovat.

Družstvo  nastoupilo ve složení Johča Buchtelová, Monča Podaná, Terka Vaněčková, Barča Luzumová,  Klárka Slavíková, Kačka Haasová, Klárka Kunfalvi, Pája Kovaříková, Hana Mikešová, Áďa Konířová a libero jsme vybrali Káťu Kubálkovou.

Výsledky zápasů:

Volejbal Ústí nad Labem - SKT Duchcov  3:0 (10,17,12)

Volejbal Ústí nad Labem - SKT Duchcov  3:2 (-18,17,-18,14,6)

K utkání: Naše juniorky nastoupily na hřiště i přes absence v roli favorita. Od hráček jsme chtěli, aby udržely koncentraci a pomohly hráčce Kačce Kubálkové v její nové roli libera. V prvním zápase to bylo i se vší úctou a respektem k soupeři povinné vítězství. V druhém utkání se soupeř zlepšil na servisu a nám nefungovala přihrávka a obrana v poli. Srovnali jsme hru až od 4.setu a celkově v utkání zvítězili 3:2. Volejbal to moc pohledný nebyl, hodně to bylo o servisu a přihrávce, chyběly pěkné výměny, pro oko diváka neatraktivní utkání. Přesto jsme rádi, že i přes absence hráček jsme udrželi vítěznou vlnu a v soutěži  jsme zatím společně s týmem z Ervěnic bez jedniné porážky. Příští utkání nás čeká v Litvínově, držte nám palce.

Foto z utkání: https://www.volejbalustinadlabem.cz/mistrovske-utkani-s-duchcovem-30-s376CZ

Trenéři Danča a Tomáš.