Nábor 2019
více zde

Kadetky

Družstva > Kadetky

7465.jpg

Informační tabule

!!!!! 1. LIGA  KADETEK   -  SOBOTA 12.10.2019 !!!!!

Soupeř: Španielka Řepy

Sraz: sobota 12.10.2019 v 8.30 hod.

Místo: domácí tělocvična

Začátky utkání: 10:00 hod. a 14:00 hod.

Pokyny:

9:00  - připravené hřiště, porada.

9:15  - začátek zápasového  rozcvičení

Nominace: Buchtelová J., Sochorová K.,  Francová M.,  Novotná V., Slavíková K., Kovaříková P., Kulhánková A., Francová K. ,Sobotková  A. , Dvořáková G.?                                                

                                        



Trenéři družstva:

7443.jpg Daniela Míková 7446.jpg Jiří Králík

Hráčky:

7447.jpg Johana Buchtelová 7448.jpg Karolína Dostrašilová 7449.jpg Gabriela Dvořáková 7450.jpg Kamila Francová 7451.jpg Markéta Francová 7452.jpg Pavla Kovaříková 7453.jpg Ester Kozlíková 7237.jpg Barbora Králíková 7454.jpg Andrea Kulhánková 7456.jpg Vendula Novotná 7459.jpg Klára Slavíková 7460.jpg Adéla Sobotková 7461.jpg Klára Sochorová

Říjen 2019

PO ÚT ST ČT SO NE
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03

Listopad 2019

PO ÚT ST ČT SO NE
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01

Prosinec 2019

PO ÚT ST ČT SO NE
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05

Leden 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02

Únor 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
01

Březen 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
24
25
26
27
28
29
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05





Výsledky

8. kolo
Kladno0:3Karlovy Vary(-23, -23, -9)
Kralupy3:0Chodov B(6, 8, 20)
Ústí n. L.1:3Řepy(-22, -21, 16, -21)
Příští kolo
Řepy-KladnoSO2.11.10:00
Chodov B-Ústí n. L.SO2.11.10:00
Karlovy Vary-KralupySO2.11.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Kralupy 10 10 0 0 0   30:2 30
2 Karlovy Vary 8 7 1 0 0   24:5 23
3 Řepy 8 2 2 0 4   13:17 10
4 Ústí n. L. 8 0 1 3 4   11:23 5
5 Kladno 6 0 1 1 4   7:17 3
6 Chodov B 8 0 0 1 7   3:24 1