Nábor 2019
více zde

Kadetky

Družstva > Kadetky

7465.jpg

Informační tabule 

 !!!!!   Další utkání 1.ligy KADETEK 15.2.2020  v Třebíně  !!!!!

Soupeř: SK Třebín

Místo: TJ LOKOMOTIVA z. s.,  Třebízského 1044 České Budějovice - České Budějovice 5   37006

Odjezd: společný 14.2.2020 pátek vlakem v 15.22  R 613 Krušnohor, příjezd do ČB v 19 hod. Hradí v plné výši klub.

Ubytování: http://www.ubytovnacb.cz/, hradí v plné výši klub

Strava: není zajištěna, ubytování u centra - možnost koupit si snídani, po zápase jít na oběd

Začátky utkání: 10:00 hod. a 14:00 hod.

Nominace: Buchtelová J., Libichová A., Sochorová K., Kovaříková P., Francová K., Dvořáková G., Klementová E., Francová M., Kozlíková E., Dostrašilová K.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

             !!!!!   ČESKÝ POHÁR JUNIOREK 3.KOLO !!!!!

Termín: 22. - 23.2.2020

Místo: Hala a tělocvična na ISŠ služeb, Bydlinského 2474, Tábor

Doprava: dodávka + OA

Odjezd: 22.2, přesně  bude doplněno dle rozpisu 1.zápasu

Ubytování: Internát SŠ služeb, cena 220 Kč/noc

Strava: v areálu SŠ, zajištěna Sobota: večeře 75 Kč a Neděle: snídaně 55 Kč

Úhrada hráčky: Hráčky, které se účastnily v Táboře 1.kola ČP neplatí ubytování, platí pouze stravu ve výši 130 Kč, ostatní hráčky hradí 350 Kč.

Informace:  http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=CP-JKY&skupina=cp-jky-3d

Nominace: Buchtelová J., Volfová Z., Sochorová K., Francová M., Francová K., Kozlíková E., Kovaříková P., Dvořáková G., Mikešová H. (jen sobota), Dostrašilová K., Sobotková A.?



Trenéři družstva:

7443.jpg Daniela Míková 7446.jpg Jiří Králík

Hráčky:

7447.jpg Johana Buchtelová 7448.jpg Karolína Dostrašilová 7449.jpg Gabriela Dvořáková 7450.jpg Kamila Francová 7451.jpg Markéta Francová 7452.jpg Pavla Kovaříková 7453.jpg Ester Kozlíková 7237.jpg Barbora Králíková 7454.jpg Andrea Kulhánková 7456.jpg Vendula Novotná 7459.jpg Klára Slavíková 7460.jpg Adéla Sobotková 7461.jpg Klára Sochorová

Únor 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
01

Březen 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
24
25
26
27
28
29
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05

Duben 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03

Květen 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Červen 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05

Červenec 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02





Výsledky

20. kolo
Kladno0:3Řepy(-23, -14, -26)
Ústí n. L.3:0Chodov B(20, 19, 13)
Kralupy3:0Karlovy Vary(9, 9, 15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kralupy 20 20 0 0 0 60:5 1614:1044 60
2 Karlovy Vary 20 15 1 0 4 49:20 1568:1394 47
3 Kladno 20 9 1 1 9 37:37 1588:1585 30
4 Ústí n. L. 20 6 1 3 10 31:41 1469:1544 23
5 Řepy 20 3 2 1 14 21:50 1407:1671 14
6 Chodov B 20 1 1 1 17 11:56 1205:1613 6