Nábor 2018
více zde

Novinky

Navigace > Novinky

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>

Kadetky vstoupily do soutěže s plným počtem bodů.

Kadetky vstoupily do soutěže s plným počtem bodů.

V neděli 23.9.2018 odehrály kadetky v domácí tělocvičně první dva zápasy krajského přeboru proti týmu TJ Veros Chomutov. Jak si vedly? Naše družstvo kadetek odehrálo obě utkání ve složení Johča Buchtelová, Monča Podaná, Terka Vaněčková, Maky Francová, Klárka Slavíková, Kačka Haasová, Klárka Kunfalvi, Pája Kovaříková, Áďa Konířová, Kačka Kubálková, Hana Mikešová a Kája Dostrašilová.. Výsledky zápasů: Volejbal Ústí nad Labem TJ Veros Chomutov 3:0 (12,15,9) Volejbal Ústí nad Labem TJ Veros Chomutov 3:0 (12,16,14) K utkání: Naše kadetky nastoupily k prvnímu dvojutkání soutěže v pozměněné sestavě. Kádr družstva byl doplněn o hráčky starších žákyň ročníků 2002 a 2003 a musíme konstatovat, že parta si sedla skvěle jak na hřišti, tak mimo něj. Soupeř z Chomutova přijel též v omlazené sestavě a na jejich výkonu oproti loňskému roku to bylo znát. Naše děvčata naskočila do utkání s chutí a ...

Kvalifikace Mladší žákyně B 6

Kvalifikace Mladší žákyně B 6

Pro většinu hráček "B" týmu to byly první "šestky" naživo a holky ukázaly, že přeci je něco již umí :-) Tým hrál ve složení Ema Grimmová, Eli Hempelová, Terka Marková, Juli Pavlovičová, Eli Školová a Štěpka Voldánová. Určitě si zaslouží pochvalu a těšíme se na tréninky a další turnaje :-)

Kvalifikace Starší žákyně B 6

Kvalifikace Starší žákyně B 6

Hráčky týmu ZKYS B se probojovaly celým turnajem a postupně zjišťovaly, že se není čeho bát. Většina hráček hrála poprvé šestkový volejbal a všechny hráčky zaslouží pochvalu za odvahu a už se těšíme na další turnaj.

Kvalifikace Starší žákyně A

Kvalifikace Starší žákyně A

Volejbal Ústí nad Labem "A" Sestava: Trejbalová E., Sochorová K., Brambaški N., Nová N., Adámková B., Francová K., Sedláková S., Kulhánková A., Dvořáková G., Králíková B., Synáčková B., Novotná V. Výsledky družstva: Volejbal Ústí n./L. "A" - VSK Spartak Děčín 0:2 (-19, -13) Volejbal Ústí n./L. "A" - VTK Čížkovice 2:0 (9, 12) Volejbal Ústí n./L. "A" - TJ Sokol Libochovice 2:0 (15, 21) Volejbal Ústí n./L. "A" - SKTO Duchcov 0:2 (-23, -19) Volejbal Ústí n./L. "A" -Volejbal Ústí n./L. "B" 2:0 (15, 8) Slovo trenéra: Myslím, že jsme domácí diváky naší hrou moc nepotěšili. Turnaj byl kvalitou rozdělený na dvě části. Družstva Děčína, Ústí "A" a Duchcova bojovala o první místa. Bohužel jsme si "Černého Petra" vytáhli v tomto turnaji my a skončili na třetím místě. Musíme zlepšit v další části soutěže agresivitu, přesnost, touhu po vítězství. Potenciál družstvo na to má. Překvapením byla V. Novotná, ...

Kvalifikace Mladší žákyně 4

Kvalifikace Mladší žákyně 4

V neděli 23.9. odehrála dvě družstva ZKYM-B (A - Ema Grimmová, Eli Hempelová, Juli Pavlovičová, Terka Vaňousová, Štěpka Voldánová) (B - Hanča Petanová, Eli Školová, Šárka Švarcová, Anička Turtenwaldová) kvalifikaci čtyřkového volejbalu. Holky nelze, než pochválit a držet palce do dalších kol. Družstvo A se probojovalo do 3. ligy, družstvo B je ve 4. lize. Věříme, že kolo od kola budeme stoupat :-)

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>