Nábor
více zde

O klubu

Navigace > O klubu

Klub Volejbal Ústí nad Labem, z.s. je mezi sportovními kluby v Ústí nad Labem nováčkem. Své základy má hluboko v historii ústeckého volejbalu a svou činností navazuje na úspěšné volejbalové kluby Rudou hvězdu Ústí nad Labem a SKP Sever Ústí nad Labem.

Klub byl založen 28. 12. 2016 zápisem do spolkového rejstříku a svou činnost oficiálně zahájil 1. 7. 2017, kdy se po vzájemné dohodě oddíl volejbalu odloučil od klubu SKP Sever Ústí nad Labem. Stal se výhradně dívčí záležitostí se zaměřením na mládežnický volejbal.

Jaké máme cíle? Cílem všech nás je být zdravým fungujícím klubem, který přivede ženský vrcholový volejbal zpět do krajského města.  Tento moderní dynamický sport, kolektivní hra, rozvíjí herní a pohybové dovednosti, ale i týmového ducha a osobnost hráček. Zároveň poskytuje velké množství zábavy, zdravých emocí a smysluplné využití volného času pro děti a mládež. Tvoříme dětem podmínky a přátelské prostředí, ve kterém mohou osobnostně růst a dosahovat  sportovních úspěchů

Výsledkem mohou být a my doufáme, že budou, umístění na předních příčkách nejen v kraji, ale i na republikové úrovni. Zároveň i "běžné" fanynky našeho sportu, které si s radostí zahrají. 

Stále rostoucí členská základna a sportovní úspěchy dokazují, že nadšení a práce pod vedením kvalifikovaných trenérů jde vstříc společným cílům. V současné době v klubu trénují děti a mládež od šesti do osmnácti let v kategoriích přípravka, mladší žákyně, starší žákyně, kadetky a juniorky

Zázemí klubu poskytuje Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala v Ústí nad Labem a po dobu rekonstrukce zdejší školy i střekovská ZŠ Karla IV. Od pondělí do pátku probíhají v odpoledních až večerních hodinách tréninky všech kategorií. Bližší informace naleznete v sekci Tréninky.

Přijďte mezi nás zasportovat si, získat nové přátele a možnost se dobře bavit sportovními výkony.

Současní trenéři klubu:

10730.jpg Miloš Volf

10731.jpg Gabriela Volfová

10729.jpg Jan Moucha

10728.jpg Vlasta Bříza

10727.jpg Anna Bicanová

10732.jpg Jana Zlámalová

10725.jpg Jiří Králík

10724.jpg Zdeněk Bárta

10723.jpg Jana Mošničková