Nábor
více zde

Ohlédnutí za ligovou sezónou kadetek 2019-2020.

Navigace > Novinky > Ohlédnutí za ligovou sezónou kadetek 2019-2020.

8644.jpg

Ohlédnutí za ligovou sezónou  kadetek  2019/2020.

Tým kadetek pod vedením trenérů Míkové a Králíka má za sebou vyjímečnou sezónu.  Tým složen z hráček ročníků 2003 až 2005 startoval v sezóně jako nováček v 1.lize a svůj nováčkovský start zvládl skvěle.

Cíle před sezónou:

V sezóně jsme měli jednoznačný cíl, a to udržet 1. ligu pro další sezónu.

Základní část 1.ligy:

Naši soupeři ve skupině A: Kralupy, Karlovy Vary, Kladno, Řepy a Chodov B.

Odehráno celkem 20 ligových utkání, z toho 7 x výhra, 3 x prohra 2:3 a 10 x prohra 0:3 nebo 1:3. Celkem 23 získaných bodů a 4. místo po základní části a tím pádem další boje ve skupině o udržení.

Nadstavbová část o udržení 1.ligy:

Naši soupeři ve skupině o 7.-12. místo: Řepy, Chodov B, Plzeň B, SK Třebín a TJ Baník Příbram.

Zápasy ze skupiny se soupeři Řepy a Chodov B se nám započítaly, tedy startovali jsme s 19 body, což nám hned v začátku dávalo velké šance ve skupině o udržení uspět.

Odehráno v nadstavbě celkem  10 ligových utkání, z toho 7 x výhra, 3 x prohra  a 2 utkání s Baníkem Příbram se již neodehrála kvůli COVID 19. Celkově získáno v nadstavbové skupině 39 bodů, 2.místo a celkové 8.místo v ligové soutěži.

Nejlepší zápasy sezony?

Bylo jich několik. Hned v prvním utkání s Karlovými Vary hráčky okusily náročnost ligové soutěže. Ukázaly však,  že jsme dobře připraveni, a že soupeřům jako nováčci nedáme nic zadarmo. Prohry 2:3 a 1:3 v úvodu se silnými a dlouholetými účastníky ligové soutěže naznačily, že se bude v sezóně hrát parádní volejbal. A hrál, další krásné zápasy byly doma s Kladnem, Chodovem, Plzní, venku s Řepy, a opět s Chodovem ,  ve Varech a v Plzni .

Největší propadák sezony?

Jednoznačně náš výjezd za soupeřem do Kralup nad Vltavou. Kvalitní soupeř usilující o postup do extraligy. Velmi nepovedené utkání, kde soupeř dominoval ve všech činnostech, předvedl nám pravdu tělocvičny.  Tvrdý servis, rychlá útočná hra a zodpovědná precizní obrana. Domů jsme odjížděli úplně semletý a otevřelo nám to oči, jak stále daleko máme k těm nejlepším.

Zhodnocení cílů, které byly stanoveny před začátkem sezóny:

Stanovený cíl se nám podařilo splnit nad očekávání. 2.místo ve skupině o udržení respektive celkové 8.místo v ligové soutěži, herní a mentální růst hráček, získané ligové zkušenosti a spousta krásných zápasů. Za celou sezonu můžeme hrdě říci, že se nám povedla, a že jsme jako tým odvedly skvělou práci.

Co nás v průběhu nadstavbové části trápilo, bylo několk nešťastných zranění hráček. Přesto jsme se se situací v klubu poprali, a společně s trenéry starších žákyň Milošem a Gabčou, se nám podařilo vyždy pro utkání připravit kvalitní družstvo. Děkujeme.

Co závěrem říci?

Děkuji hráčkám a rodičům za důvěru, děkuji asistentovi Jirkovi za spolupráci a ostatním trenérům v klubu za skvělou sezonu. DÍKY!

Děkuji VSK Spartak Děčín za možnost spolupráce při hostování jejich hráček.

Hráčkám do další sezony přeji radost ze hry, aby chytly vášeň a úsilí a nadále na sobě makaly, aby pracovaly na kondici, všestrannosti,  zdokonovaly trénováním své dovednosti, a aby měly radost z procesu učení.

Energie,  emoce, kázeň a tvrdá práce  jsou předpokladem úspěchu.

Danča Míková, hlavní trenér.

8647.jpg 8645.jpg 8646.jpg 8649.jpg 8650.jpg