Nábor
více zde

Ohlédnutí za soutěžním víkendem 16. - 17. 10. 2021

Navigace > Novinky > Ohlédnutí za soutěžním víkendem 16. - 17. 10. 2021

18.10.2021 ... 

Přípravka >>>

... naše nejmladší kategorie sbírá cenné zkušenosti ve 2. lize čtyřkového volejbalu. Holky týmu VUL C splnily o víkendu cíl udržet 2 ligu. Gratulujeme!
Dle hlášení trenéra Šumáka byl k vidění jeden naprosto ukázkový zápas proti Litvínovu s výhrou 2:0, kde fungovalo vše na jedničku. V dalších zápasech nám ale např. děvčata soupeřů z Duchcova ukázala sílu starších a rozdíl hlavně v udržení pozornosti a soustředění. Příště nás ve skupině čekají 2 sestupivší týmy z 1. ligy - Teplice a Děčín. Soupeřů se nebojíme, utkáme se a přeskočíme ... vysoký jalovec, vysoký jako já ... přeskočíme rovnýma nohama (kdo jezdí na zápasy s přípravkou ... pochopí :-)

Mladší žákyně >>>

Holky v 1. kole 1. ligy čtyřkového volejbalu hraném v Ústí vybojovaly 1. a 3. místo. Tým A se prezentoval třemi výhrami 2:0 a byl první, náš B tým se umístil za Teplicemi na 3. místě a na 4. místě uzavřel skupinu VSK Děčín. Obě družstva zůstávají v nejvyšší soutěži čtyřkového volejbalu, děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu. A slovy trenéra Honzy Mouchy ... "výhry přijímáme s pokorou, makáme dál" se těšíme na další výsledky této skupiny.

Starší žákyně >>>

Český pohár v kategorii starších žákyň ve skupině C hostila tento víkend Liteň u Berouna. Děvčata měla ve skupině těžké soupeře - mohla porovnat své umění se 4 soupeřkami z pražských oddílů Olymp, Tatran Střešovice, ABC Braník i Mikulova B a také s děvčaty z Jablonce, Plzně i Madety České Budějovice. Těžko na bojišti, přesto holky odjížděly se 2 výhrami. V osmičlenné skupině obsadily sice 7. místo, ale od 5. místa je dělil pouze 1 bod. Holky odjížděly bohatší o mnoho zkušeností a s vědomím ... že je třeba makat dál. Držíme palce do dalších bojů!!!
CP-ZKY - skupina CP-ZKY-Z1C (cvf.cz)

Kadetky / Juniorky >>>

Skupina nejstarších volejbalistek vycestovala tento víkend do Hradce Králové, kde se konala kvalifikace skupiny A Českého poháru v kategorii juniorek. Miloš Volf hodnotil následovně: "Nic není vyloženě špatně, jen nám chybí větší chuť po vítězství a důraz v zakončení." Celkově se umístila děvčata na slušném 4. místě se 12 body. První tři příčky obsadily soupeřky z Kralup, Tatranu Střešovice a SK Meteoru Praha. Obzvlášť zápas s Tatranem, který se rozhodoval v tiebreaku, kdy naše děvčata vedla průběžně o 3 body a nakonec podlehla 15:17 byl velmi dramatický. Ve hře se střídalo všech 11 hráček rovným dílem.
CP-JKY - skupina CP-JKY-A (cvf.cz)

více fotek naleznete na FB a IG klubu