Nábor
více zde

Poděkování partnerům.

Poděkování.

Zhodnotit uplynulý rok není úplně jednoduché vzhledem k rychlosti, s jakou se všechny události dějí i vzhledem k tempu, které všichni zúčastnění udržujeme. Pro nás je důležité, že víme, že v tom nejsme sami.

Vše, co jsme v uplynulém roce zvládli, jsme zvládli díky spolupráci a pomoci našich podporovatelů, partnerů a sponzorů, bez kterých bychom to měli mnohem těžší.

Děkujeme: 

Magistrátu města Ústí nad Labem, státnímu podniku Lesy České republiky, Ústeckému kraji, Českému volejbalovému svazu a Krajskému volejbalovému svazu, Zdeňkovi Luzumovi s firmou ZEDMAL s.r.o., Vaškovi Knorovi s firmou KNOR PODLAHY, Romanovi Pešťákovi se společností SPORT LIFE CENTRUM s.r.o. Rumburk, Spolku pro chemickou a hutní výrobu a.s., Gymnáziu a Střední odborné škole dr. Václava Šmejkala a Obci Malé Březno.

Děkujeme za finanční podporu a spolupráci, která nám umožňuje se rozvíjet a vytvářet optimální podmínky pro sportování, které je o to větší radostí, když může být zároveň zábavou bez starostí o finanční zajištění.

Děkujeme všem Vám, rodičům, fanouškům, sponzorům, kamarádům i rodinným příslušníkům za důvěru, vytrvalou morální podporu, trpělivost, spolupráci nebo pomoc. Poděkování patří také všem členům klubu, trenérům, hráčkám i činovníkům za snahu, vytrvalost, maximální nasazení i chuť se zlepšovat, bez kterých se cesta za výkonem a úspěchem neobejde. Držte nám palce. Jsme tu s Vámi, pro Vás a rádi a těšíme se na další společně strávené období se sportem, který nás baví.

Kolektiv Volejbalu Ústí nad Labem, z.s.