Nábor
více zde

Přípravka

Družstva > Přípravka

9462.jpg


Informační tabule

Složení družstev barevného volejbalu: Ústecký MINICUP a 3v3


Žlutá kategorie

  1. Kormaníková Hedvika Dana, Hořejší Lea
  2. Salavová Zuzana, Mikulková Nikol Lucie
  3. Plechatá Veronika, Vaňkátová Adéla, Jandová Bára

Oranžová kategorie

  1. Písková Adéla, Šedivcová Kateřina
  2. Kašpárková Tereza, Sichová Tereza

Červená kategorie

  1. Avenáriusová Sisi, Kubíčková Karolína
  2. Luzumová Kristýna, Zlámalová Karolína
  3. Šumová Apolena, Kopřivová Nikola
  4. Kopečná Gabriela, Mikešová Jana
  5. Pilecká Eliška, Prokešová Ellen
  6. Bulínová Klára, Pěničková Ema
  7. Mendlová Viktorie, Kormaníková Anna Marie

Zelená kategorie

  1. Avenáriusová Sisi, Kubíčková Karolína, Luzumová Kristýna
  2. Šumová Apolena, Zlámalová Karolína, Mendlová Viktorie
  3. Kopřivová Nikola, Bulínová Klára, Prokešová Ellen, Pěničková Ema
  4. Kopečná Gabriela, Mikešová Jana, Pilecká Eliška, Kormaníková Anna Marie

3v3

  1. VULB (1.liga): Avenariusová Sisi, Kubíčková Karolína, Luzumová Kristýna, Šumová Apolena, Zlámalová Karolína, Kopřivová Nikola, Kormaníková Anna Marie
  2. VULC (4.liga): Mendlová Viktorie, Bulínová Klára, Prokešová Ellen, Kopečná Gabriela, Mikešová Jana, Pilecká Eliška, Šedivcová Kateřina

Soutěže:


  • 3v3 VULB (1.liga), VULC (4.liga)
  • Ústecký minicup

termíny :

  • 3v3:  11. 10.2020
  • Ústecký minicup - ZŠ Rabasova: 21. 11.2020

Tréninky

út, čt  16.00-18.00, tělocvična gymnázia Dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 2857/5


Trenéři družstva:

9432.jpg Martin "Šumák" Šuma 9434.jpg Zdeněk Bárta "Zdeny"

Hráčky:

9466.jpg Tereza Kašpárková 9468.jpg Ellen Prokešová "Proky" 9470.jpg Adéla Vaňkátová 9469.jpg Bára Jandová 9467.jpg Tereza Sichová 9427.jpg Avenariusová Sophie "Sisi" 9419.jpg Bulínová Klára "Klaarinet" 9430.jpg Hořejší Lea 9429.jpg Kopečná Gabriela "Gabča" 9412.jpg Kopřivová Nikola "Nikča" 9423.jpg Kormaníková Anna Marie "Áňa" 9414.jpg Kormaníková Hedvika Dana "Dáda" 9415.jpg Kubíčková Karolína "Karča" 9416.jpg Luzumová Kristýna "Týnka" 9418.jpg Mendlová Viktorie "Vikča" 9413.jpg Mikešová Jana "Mikeška" 9420.jpg Mikulková Nicol Lucie "Niky" 9424.jpg Pěničková Emma "Emič" 9426.jpg Pilecká Eliška "Liška" 9425.jpg Plechatá Veronika "Verča" 9422.jpg Salavová Zuzana "Zuza" 9428.jpg Šedivcová Kateřina "Kachnička" 9417.jpg Šumová Apolena "Kobliha" 9411.jpg Zlámalová Karolína "Škvrně"

Říjen 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01

Listopad 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06

Prosinec 2020

PO ÚT ST ČT SO NE
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03

Leden 2021

PO ÚT ST ČT SO NE
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Únor 2021

PO ÚT ST ČT SO NE
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Březen 2021

PO ÚT ST ČT SO NE
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04