Nábor
více zde

Projekt ”VOLEJBALOVÉ ODPOLEDNE” s ČVS

Navigace > Novinky > Projekt ”VOLEJBALOVÉ ODPOLEDNE” s ČVS

02.06.2021

Ve středu 9.6.2021 pořádáme na multifunkčním hřišti na Větruši pod hlavičkou ČVS "Volejbalové odpoledne".
Cílem je umožnit hráčkám sportovní volejbalové vyžití za metodického vedení svazových trenérů a vyhledat talenty pro reprezentační družstva mládeže :-) !!!

Přibližně 30 hráček z našeho klubu a krajských družstev (ročníky 2008 - 2011) budou mít možnost trénovat pod vedením svazových trenérů J. Mitáčové, S. Mitáče, L. Fabikovičové a M. Králíkové.

Začínáme v 15.00 hod.!

Info k projektu
https://www.cvf.cz/mladez/novinky/navrat-do-zakladni-skoly-volejbalu-22428.html

dívky Naděje 08/09, Benjamínci 10/11

1. fáze - Volejbalové odpoledne
Kraj v rámci svých možnosti vytvoří seznam hráčů a hráček příslušné věkové kategorie a na základě dohody se svazovými trenéry určí místo a čas Volejbalového odpoledne. Předpokládá se činnost na venkovních kurtech. Svazoví trenéři by zajistili kvalitní metodické vedení tréninků za účasti trenérů z krajů a zúčastněných oddílů. Cílem je umožnit hráčům a hráček sportovní volejbalové vyžití a vyhledat talenty pro reprezentační družstva mládeže.
2. fáze - příměstské volejbalové kempy
Kraj v rámci svých možnosti vytvoří seznam hráčů a hráček příslušné věkové kategorie a na základě dohody se svazovými trenéry určí místo a čas příměstského volejbalového kempu. Svazoví trenér by zajistili kvalitní metodické vedení tréninků za účasti trenérů z krajů a zúčastněných oddílů. Příměstský volejbalový kemp bude 3-4 denní. Hráči a hráčky budou dojíždět do místa kempu. Vše v rámci okamžité epidemiologické situace.  
3. fáze řádné velkokapacitní kempy
Řádný kemp Základní volejbalové školy podle jednotlivých ročníků a kategorii. Předpokládá se možnost ubytování a stravování řádově až 50 dětí.