Nábor
více zde

PVG 2021 ... Vezeme stříbro a bronz !!!

Navigace > Novinky > PVG 2021 ... Vezeme stříbro a bronz !!!

30.12.2021 ... Naše děvčata reprezentovala na poslední akci letošního roku 27. - 29.12.2021 - na mládežnickém mezinárodním turnaji Prague Volleyball Games v Praze. Zastoupení jsme měli v kategoriích FU12 (dívky r. 2009 a mladší) a FU16 (r. 2004 a mladší). Obě družstva se dostala do bojů o medaile. Mladší žákyně v boji o bronz porazily Kladno a 3. místem zopakovaly úspěch z letní antukové verze turnaje.
Družstvo kadetek mělo dokonce možnost zažít neskutečnou atmosféru finále s nástupem, představením hráček, hymnou, DJ vstupy i komentáři během zápasu, až nás všechny mrazilo. Poté ale, co porazily všechny soupeře v základní skupině, čtvrtfinále i semifinále, ve finále už podruhé na družstvo pražského Orionu nestačily a na krk si pověsily stříbrné medaile. I když nejprve přišlo zklamání z prohry, 2. místo je jistě velkým úspěchem.
Věříme, že si děvčata odváží mnoho krásných vzpomínek.
Oběma družstvům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a gratulujeme ke krásným výsledkům! Obě kategorie se podporovaly navzájem při svých utkáních a klubová sounáležitost byla za čarami cítit!

Díky i za podporu z řad rodičů - nejen při logistice do Prahy a zpět, ale také za vytvoření bouřlivé atmosféry, kterou vytvářeli po celou dobu turnaje a obzvlášť v závěrečných zápasech.

10184.jpg

10181.jpg

10198.jpg

Další fotografie na webu, FC a IG Prague Volleyball Games 2021