Rozloučení s Českým pohárem žákyň (29.-31.3.Č.Krumlov)

Poslední kolo Českého poháru žákyň se konalo v Českém Krumlově.

Výsledky:

Volejbal Ústí n.L. - Chodov B 1:2 (21,-22,-13)

• První zápas pro nás začal výborně a vyhrály jsme první set. První set jsme soupeře přehrávaly pomocí dobrého podání a bloku (5 bodů z bloku). Bohužel jsme neudržely nasazené tempo z prvního setu a nakonec po chybách na podání a slabém útoku jsme prohrály 1:2.
  • Statistika družstva: Nevynucené chyby (-2); podání (14+)( 10-); příjem (14-);  útok (12+) (11-); blok (7+)
  • Celkový rozdíl bodů proti soupeři byl v 1.setu (+11 bodů), 2.setu (+4 bodů) a 3.setu (-2)
  • Za celý zápas jsme udělaly 33 plusových bodů proti 37 minusovým.
  • Nejvíce bodující hráčky byly se sedmi body  G. Dvořáková a N. Brambaški.

Volejbal Ústí n.L. - Komárov 1:2 (17,-14,-7)

• Zápas Komárovem jsme začaly stejně jako proti Chodovu a vyhrály první set. Přehrávaly jsme soupeře dobrým podáním a razantním útokem. Je škoda, že jsme tito herní činnosti neudržely celý zápas.
  • Celkový rozdíl bodů proti soupeři byl v 1.setu (+12 bodů), 2.setu (-10 bodů) a 3.setu (-8)
  • Za celý zápas jsme udělaly 26 plusových bodů proti 38 minusovým.
  • Nejvíce bodující hráčka byla se sedmi body  A. Kulhánková.

Valašské Meziříčí - Volejbal Ústí n.L. 2:0 (23,7)

• Nejhorší zápas celého turnaje se soupeřem, kterého jsme znaly z minulého kola, které se hrálo v únoru v našich tělocvičnách. V druhém setu se nám nedařilo prakticky nic a soupeř nás přehrával. Jednoznačně naše nejhorší činnost byl útok. Z této činnosti jsme ve druhém  setu uhrály pouhý jeden bod!!!!!!!
  • Celkový rozdíl bodů proti soupeři byl v 1.setu (+4 bodů), 2.setu (-17 bodů)
  • Za celý zápas jsme udělaly 19 plusových bodů proti 36 minusovým.
  • Nejvíce bodující hráčka byla se sedmi body  K. Francová.

Volejbal Ústí n.L. - Mikulova A 2:1 (-21,11,10)

• Naopak nejlepší zápas dne. Od druhého setu se nám všechno dařilo. Hráčky hrály bojovně, s odvahou i jako tým. Nejlepší naší činností bylo podání, kterým jsme soupeři ve druhém setu nasázely 12 bodů z celkových 22.
  • Celkový rozdíl bodů proti soupeři byl v 1.setu (+2 bodů), 2.setu (+26 bodů) a 3.setu (+3)
  • Za celý zápas jsme udělaly 39 plusových bodů proti 37 minusovým.
  • Nejvíce bodující hráčka byla se sedmnácti body  A. Kulhánková.

Volejbal Ústí n.L. - Olymp Praha D 0:2 (-15,-18)

• V zápase jsme udělaly spoustu nevynucených chyb (celkem 14) a nedařilo se nám na podání jako proti Mikulovce. Družstvo Olympu bylo i agresivnější na útoku.
  • Celkový rozdíl bodů proti soupeři byl v 1.setu (-10 bodů), 2.setu (-4 bodů) .
  • Za celý zápas jsme udělaly 17 plusových bodů proti 37 minusovým.
  • Nejvíce bodující hráčka byla s pěti body  A. Kulhánková.

Č.Budějovice - Volejbal Ústí n.L. 1:2 (13,-22,-8)

• Z naší strany dobrý zápas, ale už po několikáté po vítězném prvním setu, jsme vnitřně uspokojily a soupeře ve druhém setu pustily do hry. Naštěstí hráčky zabraly a v tie-breaku nedaly soupeři šanci. V zápase se nám opět dařilo na podání, ale tentokrát i na útoku.
  • Celkový rozdíl bodů proti soupeři byl v 1.setu (+22 bodů), 2.setu (+3 bodů) a 3.setu (+12).
  • Za celý zápas jsme udělaly 46 plusových bodů proti 33 minusovým.
  • Nejvíce bodující hráčka byla s jedenácti body  E. Trejbalová.

Č.Krumlov - Volejbal Ústí n.L. 1:2 (-22,21,-10)

• To nejlepší nakonec a vítězství v tie-breaku nad vítězem skupiny.  Škoda jenom velkého počtu nevynucených chyb a zkažených příjmů. Zápas se musel našim fanouškům líbit a bylo to naše poděkování za povzbuzování a že vydržely až do konce.
  • Celkový rozdíl bodů proti soupeři byl v 1.setu (+6 bodů), 2.setu (-2 bodů) a 3.setu (+9).
  • Za celý zápas jsme udělaly 30 plusových bodů proti 42 minusovým.
  • Nejvíce bodující hráčka byla s deseti body  A. Kulhánková.

Poslední turnaj se nám výsledkově nepovedl jako minulý. Věřím, že pokud bychom udržely nasazené tempo a bojovnost z prvních setů, mohly jsme se v tabulce posunout i na lepší umístnění než bylo celkově sedmé místo. Turnaj také ukázal, že musíme v tréninku přidat na technice příhrávky i rozehrávce prvních míčů.