Nábor 2019
více zde

Sezona 2018-2019

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Kvalifikace Mladší žákyně B 6

Kvalifikace Mladší žákyně B 6

Pro většinu hráček "B" týmu to byly první "šestky" naživo a holky ukázaly, že přeci je něco již umí :-) Tým hrál ve složení Ema Grimmová, Eli Hempelová, Terka Marková, Juli Pavlovičová, Eli Školová a Štěpka Voldánová. Určitě si zaslouží pochvalu a těšíme se na tréninky a další turnaje :-)

Kvalifikace Starší žákyně B 6

Kvalifikace Starší žákyně B 6

Hráčky týmu ZKYS B se probojovaly celým turnajem a postupně zjišťovaly, že se není čeho bát. Většina hráček hrála poprvé šestkový volejbal a všechny hráčky zaslouží pochvalu za odvahu a už se těšíme na další turnaj.

Kvalifikace Starší žákyně A

Kvalifikace Starší žákyně A

Volejbal Ústí nad Labem "A" Sestava: Trejbalová E., Sochorová K., Brambaški N., Nová N., Adámková B., Francová K., Sedláková S., Kulhánková A., Dvořáková G., Králíková B., Synáčková B., Novotná V. Výsledky družstva: Volejbal Ústí n./L. "A" - VSK Spartak Děčín 0:2 (-19, -13) Volejbal Ústí n./L. "A" - VTK Čížkovice 2:0 (9, 12) Volejbal Ústí n./L. "A" - TJ Sokol Libochovice 2:0 (15, 21) Volejbal Ústí n./L. "A" - SKTO Duchcov 0:2 (-23, -19) Volejbal Ústí n./L. "A" -Volejbal Ústí n./L. "B" 2:0 (15, 8) Slovo trenéra: Myslím, že jsme domácí diváky naší hrou moc nepotěšili. Turnaj byl kvalitou rozdělený na dvě části. Družstva Děčína, Ústí "A" a Duchcova bojovala o první místa. Bohužel jsme si "Černého Petra" vytáhli v tomto turnaji my a skončili na třetím místě. Musíme zlepšit v další části soutěže agresivitu, přesnost, touhu po vítězství. Potenciál družstvo na to má. Překvapením byla V. Novotná, ...

Kvalifikace Mladší žákyně 4

Kvalifikace Mladší žákyně 4

V neděli 23.9. odehrála dvě družstva ZKYM-B (A - Ema Grimmová, Eli Hempelová, Juli Pavlovičová, Terka Vaňousová, Štěpka Voldánová) (B - Hanča Petanová, Eli Školová, Šárka Švarcová, Anička Turtenwaldová) kvalifikaci čtyřkového volejbalu. Holky nelze, než pochválit a držet palce do dalších kol. Družstvo A se probojovalo do 3. ligy, družstvo B je ve 4. lize. Věříme, že kolo od kola budeme stoupat :-)

Tatranský pohár

Tatranský pohár

O víkendu se v Praze uskutečnil tradiční Tatranský pohár ve střešovické sportovní hale, kterého se účastnilo 16 juniorských a kadetských týmů. Konkurence byla veliká a bylo tedy na co se dívat. Naše kadetky odehrály ve skupině zápasy s Plzní (1:1), s Mikulovkou Praha (0:2) a se Španělkama Řepy (0:2). Postupně v pavouku narazily na týmy Benátek (0:2), Komety Praha (0:2), Olympu B (0:2) a Orionu Praha (2:1). V konečném pořadí urvaly holky v kadetské konkurenci 6.místo a celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost a pozitivní náladu po celou dobu turnaje. Hrál se pěkný emotivní volejbal, někdy nám v koncovkách chybělo i trochu toho štěstí. Turnaj se celkově povedl, splnil naše očekávání a ukázal nám dobré momenty, které si musíme pamatovat, ale i ty horší, na kterých v trénincích musíme pracovat. Trenéři Danča a Tomáš

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>