Nábor
více zde

Sezóna 2019-2020 u starších žákyň ”A”

Navigace > Novinky > Sezóna 2019-2020 u starších žákyň ”A”

V těchto prázdninových dnech bychom rádi krátce zhodnotili sezónu , tak jak jsme jí mohli společně s holkama prožívat. Pro rodiče hráček v naší skupině jsme průběžně hodnotili sezónu řečí čísel a to jak statistik, tak výsledkových listin. Ta čísla mluví jasně. Starší žákyně A odehrály, bohužel v nedokončené sezóně, celkem 104 zápasů s poměrem 59 vítězství a 45 porážek.

Ve výsledkových listinách sezóny je bilance následující:

Mistrovské soutěže:

  • 2.místo v Krajském přeboru Ústeckého kraje starších žákyň (celkem 13.družstev)
  • 4.místo v Krajském přeboru Ústeckého kraje kadetek (celkem 8.družstev)
  • 19.místo v Českém poháru žákyň (celkem 65.družstev) nejlepší umístnění v historii klubu

Nemistrovské soutěže (turnaje)

  • 1.místo Hry dvou Euroregionů (celkem 4.družstva)
  • 5.místo Velká cena Plzně (celkem 15.družstev)
  • 11.místo Prague Volleyball Games U-14 (celkem 19.družstev)
  • 10.místo Pohár o štítek města Mělník (celkem 12.družstev)

Čeho si obecně vážíme nejvíc a v této sezóně se nám to potvrdilo, je to nejcennější na kolektivním sportování, skvěla parta, která má chuť pracovat a zlepšovat se, posouvat svoje hranice směrem ke společnému cíli. Tato veselá partička poctivě odmakala celou sezónu s ambiciózním výhledem na její vrchol, který bohužel nenastal. Situace způsobená Covid-19 zapříčinila, že jsme stejně jako ostatní družstva ČR, neměli možnost poměřit síly s ostatními na MČR žákyň, kam jsme se opět po pěti letech probojovali.

V závěru sezóny se podařily hráčkám našeho týmu dílčí úspěchy v beachvolejbalu. Natálie Nová společně s Barborou Čáslavovou se staly v Děčíně krajskými přebornicemi v beachvolejbalu v kategorii žákyň. Kateřina Sedláková a Natálie Nová se neztratily ani na beachvolejbalovém juniorském turnaji v Ústí nad Labem, kde obsadily páté místo.

Podstatné je, že jsme se celou sezónu dobře bavili sportem, který máme všichni rádi a na tom sportování to místy bylo i vidět :-).

Všem děkujeme a těšíme se na další sezónu.

M&G

8655.jpg

8656.jpg

8657.jpg

8658.jpg

8659.jpg

8660.jpg

8661.jpg