Nábor 2018
více zde

Soutěž juniorek odstartovala.

Navigace > Novinky > Soutěž juniorek odstartovala.

5709.jpg

V sobotu 29.9.2018 vstoupily do krajské soutěže i naše juniorky a jejich start byl úspěšný.  Proti týmu SKV Volejbal Ústí nad Labem neztratily ani jeden set a dvěma výhrama si připisují do tabulky plný počet  bodů.

Družstvo  nastoupilo ve složení Zuzka Volfová, Johča Buchtelová, Terka Vaněčková, Maky Francová, Barča Luzumová,  Kačka Haasová, Klárka Kunfalvi, Pája Kovaříková, Hana Mikešová,  Kája Dostrašilová, Kiki Tomanová a Verča Rohlíčková.

Výsledky zápasů:

Volejbal Ústí nad Labem - SKV Ústí nad Labem  3:0 (10,17,12)

Volejbal Ústí nad Labem - SKV Ústí nad Labem  3:0 (17,19,10)

K utkání:

Naše juniorky nastoupily na hřiště výborně psychicky připraveny. Od hráček jsme chtěli, aby hrály volejbal, udržely emoce a dodržovaly taktické pokyny, což se povedlo na jedničku. V prvním setu jsme soupeře zatlačili servisem a jednoznačně jsme dominovaly ve všech herních činnostech. V druhém utkání se soupeř lehce zlepšil na přihrávce, méně kazil servis a balon se tak vice udržel ve hře. Naše hráčky se zaskočit nenechaly,  pokračovaly ve svém dobrém výkonu a i v druhém utkání potvrdily roli favorita.

Utkání to pro nás nebyla jednoduchá, na straně soupeře stály naše bývalé hráčky, naši bývalí trenéři, přihlíželo téměř 60 fanoušků, rodičů a kamarádů, ale naše holky to zvládly skvěle. Udržely zdravé emoce a nenechaly se ničím zaskočit. Všem patří velká pochvala a poděkování za perfektní přístup.

Jediným nešvarem celého sportování byl nepříjemný úraz kotníku Verči Rohlíčkové hned v začátku prvního utkání, Verče přejeme brzské uzdravení.

Jsme jedený tým, jedeme dál. Pokora a makat.

Trenéři Danča a Tomáš

5714.jpg 5713.jpg 5712.jpg 5710.jpg 5708.jpg 5709.jpg