Nábor
více zde

Soutěže se rozběhly, první výsledky nás těší!!!

Navigace > Novinky > Soutěže se rozběhly, první výsledky nás těší!!!

09.10.2021 ...

Radost máme z prvních výborných výsledků našich volejbalistek. Přistupujeme k nim ale s pokorou, je to závazek pracovat dál :-)

Aktuální zprávy z jednotlivých zápasů naleznete vždy na FB a IG klubu přesto malé shrnutí vstupu do sezóny.

Nejmladší děvčata z přípravky se bavila 25.-26.9. 2021 na celostátní akci - "Barevný minivolejbal" v Praze.
Za krásného počasí se v libeňském areálu UNYP Arény sešlo mnoho týmů z celé ČR a naše přípravka měla možnost užívat si krásné sportovní atmosféry a porovnat své dovednosti se stejně starými dětmi. 
První říjnový víkend se rozjel i čtyřkový volejbal a přípravka i za nepřítomnosti nejzkušenějších hráček v Čížkovicích vybojovala první vítězství a získávala cenné zkušenosti do dalších bojů - tým C bude hrát 2. ligu 4kového volejbalu.  Dobrá práce!
Jsme rádi, že si holky hru užívají, mají ze svých výkonů radost a věříme, že je to bude motivovat do dalších soubojů :-)

Mladší žákyně se první zářijový týden rozehrávaly na Velké ceně města Plzně. I když výsledky nebyly oslnivé, herní zkušenosti 
díky kvalitnímu obsazení turnaje pro vstup do sezóny velmi důležité. První kolo Krajského přeboru v Žatci 26. září už bylo výsledkově úplně jiné - holky A týmu vyhrály všech 6 zápasů! Hráčky B týmu si užily svoji premiérovou účast v šestkovém volejbale.
Mladší děvčata hrají i čtyřkový volejbal - z kvalifikace 3. října v Jirkově holky A týmu přivezly opět 6 výher z 6 zápasů!
I týmu B se vstup vydařil na jedničku - holky taktéž vyhrály kvalifikační kolo čtyřkového volejbalu v Čížkovicích.
Trenéři družstev pochvalovali týmový a bojovný výkon všech hráček, ale nabádali také k pokoře. Bude třeba makat dál, gratulujeme!

Starší žákyně 
V zápasech Českého poháru v polovině září se sice tolik výsledkově nedařilo, ale jednalo se o první ostré zápasové zkušenosti po dlouhé době. 
Minulý víkend holky vkročily do kvalifikace krajského přeboru do ZKYS, kde zkušenosti sbírala všechna děvčata (tým A i B).
Věříme, že tréninková práce se postupně zúročí a výsledky se dostaví :-)

Kadetky & Juniorky
Děvčata kadetského A týmu budou bojovat o co nejlepší umístění v 1. lize kadetek. V prvním zápase v Sokolově se dařilo a děvčata přivezla prvních 6 bodů do tabulky. Postupně nás čeká srovnání ve skupině se soupeřkami z Karlových Varů, Chodova, Jirkova a s SKV Ústí nad Labem.
Hráčky kadetského B týmu vstoupily do KKY krajského přeboru také úspěšně - dvěma výhrami nad SKV Ústí nad Labem.
Nejstarší hráčky také sbírají první zkušenosti v zápasech žen US-Z-2. Během září jsme již měřily zkušenosti s družstvy žen z Litoměřic, Libochovic, Čížkovic a Lovosic. I když výsledkově zatím pokulháváme - vidět ženy na druhé straně sítě, které se hrou baví ... je skutečnou ukázkou, že trávit volný čas u volejbalu je možné dále v dospělém věku ... 
Cílem je do budoucna nabídnout v Ústí i soutěž starším děvčatům, která již nemohou nastupovat za juniorky. Zatím tedy nastupují mladší děvčata kadetského/juniorského věku, ale domníváme se, že je to dobrá příležitost pro všechna děvčata kadetské/juniorské skupiny.

Jsme rádi, že naše práce budí u vás, rodičů a partnerů, důvěru. Letos v kategoriích přípravky, mladších i starších žákyň začalo trénovat přes 20 nových tváří.
Velmi nás to těší!!!

9969.jpg


9968.jpg


9967.jpg


9966.jpg


9965.jpg