Nábor
více zde

Starší žákyně bojovaly na Prague Volleyball games (27.-29.12.2019 Praha)

Navigace > Novinky > Starší žákyně bojovaly na Prague Volleyball games (27.-29.12.2019 Praha)

Pro dnešní článek z turnaje jsem se rozhodl použít reportáže, které vytvoří pro naší skupinu na What's Appu naši skvělí fanoušci-rodiče.

Volejbal Ústí n./L.- Chlumce nad Cidlinou 2:1 (25:18, 20:25, 15:13)

Zdravím všechny sportovní fanoušky z místa konání druhého ročníku PVG. První utkání bylo vedeno přesně v režimu "tohle zažít nechcete". První set nenechal nikoho na pochybách, kdo že vládne na kurtu. Druhý set patřil soupeřkám a stejně tak i začátek třetího setu, kde ke zlomu došlo až v úplném závěru, naštěstí pro nás a tak se vstup do turnaje nakonec povedl. Výhra 2:1 a jééédeme bomby . DYCKY ÚSTÍ

Volejbal Ústí n./L. - Studio Sport 0:2 (13:25, 23:25)

V pořadí druhé utkání s týmem Sport Praha bylo od samého počátku v režii soupeře. Velké množství nevynucených chyb nás ale stálo hodně mentálních sil a nebyla šance udržet se na dostřel. Vývoj tohoto utkání našim holkám nechutnal, ale nebylo v jejich silách s tím cokoli udělat. Druhý set byl jednoznačně vyrovnanější. Nakonec ale prohra 2:0 byla v součtu obou setů až příliš krutá. Dnešní poslední utkání slibuje mezinárodní souboj s týmem z Polska. Tak držte palce

Volejbal Ústí n./L - GLKS Nadarzyn 1:2 (25:27, 26:24, 4:15)

Bez komentáře . Krátké hodnocení utahaného trenéra: Závěrečné utkání mělo atmosféru, ale skončilo prohrou 1:2 se soupeřem z Polska.

Volejbal Ústí n/L. - VK Jirkov 2:1 (23:25, 25:19, 15:9)

Tak a první zápas za námi a hned překvapení. První set velká přetahovaná 23:25 . Druhý set hned od začátku jako na houpačce a po velkém boji výhra 25:18. Třetí sada byla v naší plné reži . A při změně stran stav 8:2 . Holky nepolevily a vyhrály 15:8. Hala bouřila a diváci fanoušci také.

Volejbal Ústí n./L - TJ Baník Praha 2:0 (25:20, 25:11)

Shrnutí druhé ho zápasu. Zápas měly hráčky pod kontrolou krom koncovky prvního setu kdy nechaly soupeře přiblížit na dva body, ale hned dobrým servisem a útokem přes střed ukončily set. Druhý set si pohlídaly. Byly tam nějaké chyby , které trenéři po konzultaci s videotrenérem  Pavlem ( vynikající kameraman s citem pro detail ) odhalili a napravili. Soupeř nevěděl co hrát a byl doslova na ručník. Holky se také nezalekli zvučných jmen jako Léblová atd. Škoda , že ti neviděli všichni byla to paráda Honzoooo.

Tomu říkám komentář . Výborně slohově postavené shrnutí, kde nechybí pár slov o průběhu utkání s velmi vkusném zhodnocení hry soupeřek (bez slovního napadání, útoku apod.), dále pak mimo herní činnost (kamera). No a nakonec zmíněný fakt, že jsem tam nebyl. Jsi fakt dobrý Lukáši, klobouk dolů

Tak konečně jsme se dočkali a já u toho nebyl. No tak možná právě proto vyhrály .

Prestoze dneska excelentne funguje obrana podporena skvelym vykonem libera Mosny, neudrzely holky vykonnost v utoku a na servisu....moc chyb, unava, ale ku cti soupere nutno zminit, i kvality soupere nas tentokrat prehraly...snad se holky hecnou jeste na posledni zapas a dohrajou s pocitem, ze to dneska byl jejich nejlepsi herni projev za posledbi dobu

Volejbal Ústí n./L. - Studio Sport 0:2 (13:25, 21:25)

Bez komentáře . Krátké hodnocení druhého utahaného trenéra: Dnešní třetí zápas bohužel opět prohra 0:2 se Studiem.

Volejbal Ústí n./L. - VSK Český Krumlov 2:1 (12:25, 25:15, 15:12)