Nábor
více zde

Úspěchy v 1. kadetské lize, Poháru nových nadějí i trojkovém volejbale přípravky :-)

Navigace > Novinky > Úspěchy v 1. kadetské lize, Poháru nových nadějí i trojkovém volejbale přípravky :-)

26.10.2021 ... I tento víkend naše děvčata naplnila volejbalovými úspěchy! Kromě starších žákyň, které měly volno v podzimním kalendáři, hrály všechny kategorie.

Děkujeme všem, kteří přišli a přijeli fandit a především díky za pomoc všem rodičům, kteří vypomohli v průběhu víkendu s dopravou děvčat na sportoviště.

Naše klubová dodávka nestíhá vše.

Přípravka >>>

... hrála trojky v Děčíně. Děvčata odpracovala 4 zápasy, z toho první 3 vítězně 2:0 postupně proti SKV Ústí 1, Žatci i Děčínu 2. Udržet soustředění pro tuto kategorii po celou dobu je opravdu obtížné. Děčínské 1. družstvo už bylo nad naše síly a nakonec jsme podlehly 0:2 dle slov trenéra Šumáka: "Prokletí posledních zápasů, nesoustředěnost a odevzdanost". Přesto naše nejmladší volejbalistky zaslouží velkou chválu! Gratulujeme ke krásnému 2. místu.

Celkové výsledky:
1.      Děčín 1 -     12 bodů
2.      VÚnL A  -    9 bodů
3.      Děčín 2 -     5 bodů
4.      Žatec   -      2 body
5.      SKV UL1 -    2 body

     

Mladší žákyně >>>

... měřily síly v rámci 2. kola Poháru nových nadějí v Litvínově. Dva dny kvalitního volejbalu a 7 zápasů, kdy trenéři do sestavy průběžně zapracovávaly všech 11 hráček, které byly nominovány. Šest zápasů bez porážky v sobotu jsme postupně zdolali Čížkovice 2:1, Chomutov 2:0, Litvínov 2:1, Duchcov 2:1 a v posledním zápase Děčín 2:0. Nedělní souboje otevřelo derby proti ústeckému SKV výhrou 2:0 a my si připsali šesté vítězství. Až finální zápas s favoritem této soutěže - Jirkovem přinesl prohru 0:2. Slovy trenéra Honzy Mouchy: "Poznám, když holky jedou nadoraz. To je pak v autě absolutní klid. Holky padnou únavou a spí. O tomto víkendu se poctivě zmáčkly".
Děkujeme našim holkám za nasazení a vzornou reprezentaci klubu, soupeřům za kvalitní hru, blahopřejeme vítěznému Jirkovu a my  BUDEME MAKAT DÁL!

Juniorky & Kadetky >>>

Nejstarší kategorie našich volejbalistek měla oba víkendové dny napilno.

V sobotu naše smíšené družstvo JKY a KKY "A" přivezlo dvě výhry 3:0 z Čížkovic a zajistilo plný počet 6 bodů do tabulky juniorského krajského přeboru. I šéftrenér Miloš Volf chválil: "Hodnotím kladně i výkon :-)".

V neděli odjíždělo trenérské duo Miloš a Gábina Volfovi s děvčaty KKY-A na palubovku Jirkova. Očekával se těžký dvojzápas. První zápas jsme ukončili vítězstvím 3:1 a odpoledne navázali odpracovanou výhrou 3:2. Dle slov Gábiny Volfové za ceněným výsledkem stál "kolektivní výkon a poctivá práce v obou zápasech". Všichni si přejeme, aby to holkám vydrželo i do dalších bojů pod vysokou sítí! Gratulujeme, neboť po duelu v Jirkově KKY-A vedou skupinu A 1. kadetské ligy. Ještě nás zde čeká změřit síly se 4. BVC Chodov a 5. SKV Ústí. 

Zároveň 3. trenér skupiny Jirka Králík v neděli vedl v naší domácí tělocvičně na gymplu družstvo KKY-B v krajském kadetském přeboru proti Mostu. V prvním zápase byl svědkem velké bitvy, kdy nás i dav 30 mosteckých fanoušků tlačil do kouta, my prohrávaly 0:2, děvčata se však zvedla a ve vyrovnané bitvě nakonec udolala Most 3:2. Odvetný odpolední zápas jsme sice začínali dvěma lehce vyhranými sety, ale zápas byl opět dramatický, jak hlásil Jirka do skupiny: "Trochu mi holky zabrnkaly na nervy, ale konec zvládly lépe než soupeř". a byla z toho druhá výhra 3:2.  Máme velkou radost z bojovného výkonu a vítězství, gratulujeme ke 4 bodům do tabulky !

Více fotek a aktuální zprávy na FB a IG klubu