Nábor
více zde

Vítězství v turnaji na závěr roku (27.-29.12.2018 Praha)

O vánočních prázdninách hostila česká metropole největší mládežnický mezinárodní turnaj ve volejbalu.  Jednalo se o první ročník sportovní akce, která má velké ambice do dalších ročníků a nemá v Evropě ve volejbalovém prostředí obdoby. Ve všech mládežnických kategoriích se této akce zúčastnilo 60 týmů se 750 účastníky. Krom očekávání sportovních výkonů byl pro účastníky připraven bohatý program napříč vánoční Prahou.

V kategorii U12 dívky se tohoto turnaje zúčastnily i mladší žákyně ústeckého volejbalového klubu Volejbal Ústí nad Labem, z.s.. Dívky prošly celým turnajem s jedinou porážkou ve skupině a z prvního místa postoupily do finále. O 1. místo v nejmladší kategorii turnaje se děvčata z Ústí nad Labem pod vedením trenéra Miloše Volfa utkala s týmem Volejbal Tábor. V divácky atraktivním utkání, kde obě družstva dokázala, že i v nejmladší kategorii se hraje nadějný volejbal plný zajímavých a napínavých akcí na obou stranách, zvítězila ústecká děvčata s výsledkem 2:0(18,18). Po předvedeném vyrovnaném výkonu si děvčata z Volejbalu Ústí nad Labem došla na stupně vítězů, zaslouženě, pro zlatou medaili a pohár pro vítěze. Zlato z takto významné mezinárodní akce je pro klub velkým úspěchem a je výsledkem kolektivní práce a nasazení všech hráček a trenérů z klubu Volejbal Ústí nad Labem. Úspěchem je také individuální ocenění Viktorie Bílkovské, která byla vyhlášena nejlepší hráčkou finálového utkání.

 Všichni zaslouží velké poděkování a gratulace za předvedený výkon a velký úspěch v 1. ročníku takto významné volejbalové akce i za skvělou reprezentaci klubu i města Ústí nad Labem. Viky, Naty, Sedlačce, Čáslavce, Titzovce, Niky, Jedli, Míše, Barče a Mošně gratulujeme a děkujeme. Máme velkou radost a těšíme se na další ročník, který snad zvládneme obsadit zástupkyněmi klubu i v dalších věkových kategoriích. Takto výborně, atraktivně pořadatelsky zvládnuté akce se rádi zúčastníme i v dalších ročnících.

Volejbal Ústí nad Labem

Sestava: Pyšná N., Bílkovská N., Titzeová A., Sedláková K., Čáslavová B., Bílkovská V., Čtvrtečková M., Mošničková A., Jedličková K., Vlčková B.

6583.jpg

Výsledky družstva:

Čtvrtek 27.12.

  • UVC Graz - Volejbal Ústí nad Labem 0:2
  • Volejbal Tábor - Volejbal Ústí nad Labem 0:2
  • Volejbal Ústí nad Labem - Beachklub Ládví U12 2:0

Pátek 28.12.

  • UVC Graz - Volejbal Ústí nad Labem 0:2
  • Volejbal Tábor - Volejbal Ústí nad Labem 1:2
  • Volejbal Ústí nad Labem - Beachklub Ládví U12 1:2

Finále:

  • Volejbal Ústí nad Labem - Volejbal Tábor 2:0 (18,18)

Slovo trenéra:

Musím všechny hráčky pochválit a poděkovat za Vaše sportování. Věřím tomu, že jste si turnaj užily. Pro všechny hráčky byl turnaj velký zážitek ze kterého můžou čerpat hodně dlouho. 

Foto z turnaje:

  1. Foto od trenérů a rodičů (klikni na text)
  2. Oficiální media (klikni na text)