Nábor
více zde

VOLEJBAL BY TĚ ROZHEJBAL !!!

Navigace > Novinky > VOLEJBAL BY TĚ ROZHEJBAL !!!

9516.jpg

To je název projektu z letošního podzimu, který jsme v klubu připravili ve spolupráci s 2Fabion Psychoterapie (Mgr. Dagmar Francová) a který zaujal i Radu města Ústí nad Labem a vysloužil si 1 z osmi přidělených dotací v oblasti sportu z Fondu Rady města Ústí nad Labem pro rok 2020. Děkujeme oběma partnerům projektu za podporu a důvěru!   

  https://www.usti-nad-labem.cz/cz/uredni-portal/obcan/granty-dotace/fond-rady-mesta.html   

Projekt přináší v souladu se stanovami klubu a sociálního principu, ke kterému jsme se zavázali, férovou možnost začít s volejbalem a ROZHEJBAT starší děvčata, která žijí ve vyloučených lokalitách, a která nemají funkční a podporující rodinné zázemí nebo které se narodily do rodiny, kde sport není prioritou.   

Chceme dát možnost pracovat na sportovním hendikepu po náboru zajištěním cílených tréninků zdarma, přizpůsobením úrovně a formy prvních tréninkových jednotek starším děvčatům, která nikdy nesportovala a která se mohou cítit mezi dětmi sportujícími od malička jakou outsider.  

Do projektu se během tréninku zapojí i děvčata z ostatních kategorií našeho klubu a pomohou se začleněním do budoucích tréninkových skupin.   

Další informace o projektu a fotografie z tréninků naleznete na Facebooku a Instagramu Volejbal Ústí nad Labem.