Nábor
více zde

VOLEJBALOVÉ ODPOLEDNE S ČVS NA VĚTRUŠI

Navigace > Novinky > VOLEJBALOVÉ ODPOLEDNE S ČVS NA VĚTRUŠI

09.06.2021 ... "Volejbalové odpoledne" je za námi, aktivně jsme podpořili aktuální svazový projekt Základní škola volejbalu určený mladým volejbalistkám ročníků 2008, 2009, 2010 a 2011. Akce se ve spolupráci s ČVS zúčastnily z největší části hráčky našeho oddílu, možnost zatrénovat si pod dohledem svazových trenérů využila ještě děvčata z VSK Děčín, i když naši pozvánku obdrželi i ostatní kluby z kraje.

Za krásného počasí jsme ve sportovním areálu ústecké Větruše přivítali svazové trenéry: Janu Mitáčovou, Standu Mitáče, Lenku Fabikovičovou, Míšu Pachmanovou, ale také Zdeňka Haníka (vedoucího úseku metodiky a vzdělávání ČVS) a Miroslava Číru Přikryla (čerstvě zvoleného do statutárního orgánu ČVS).

Těsně před čtvrtou odpolední se dívky dočkaly. Pozdravem mladý-pušky byl zahájen trénink, na kterém se sešlo takřka 30 talentovaných volejbalistek.

Tréninková atmosféra byla skvělá. Cenné podněty získávaly nejen hráčky, ale i přítomní kluboví trenéři. Za krásné volejbalové odpoledne všem zúčastněným děkujeme a slibujeme, že budeme pracovat na tom, abychom ve spolupráci s ČVS na tuto akci v budoucnu navázali dalšími.

Foto z akce (klikni na text)