Nábor
více zde

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ


Soutěže 2021/22

Krajský přebor žen (bližší informace)

Krajský přebor juniorek (bližší informace)

Český pohár juniorek 

1.liga kadetek (bližší informace)

Krajský přebor kadetek (bližší informace)

Krajský přebor starších žákyň

Pohár nových nadějí 2021 (bližší informace)

Krajský přebor mladších žákyň (šestkový volejbal)

Krajský přebor mladších žákyň (čtyřkový volejbal)

Krajský přebor mladších žákyň (trojkový volejbal)


Soutěže 2020/21

Krajský přebor juniorek

Český pohár juniorek

1. liga kadetek

Krajský přebor kadetek

Český pohár kadetek

Krajský přebor starších žákyň

Český pohár žákyň

Pohár nových nadějí

Mladší žákyně 6-kový volejbal

Mladší žákyně 4-kový volejbal

Mladší žákyně 3-kový volejbal

Barevný minivolejbal


Soutěže 2019/20

1. liga kadetek

Český pohár juniorek, kvalifikace, 26.-27.10.2019, Hradec Králové

Český pohár žákyně

Krajský přebor juniorek

Krajský přebor kadetek

Krajský přebor starších žákyň

Pohár nových nadějí

Mladší žákyně 6-kový volejbal

Mladší žákyně 4-kový volejbal

Mladší žákyně 3-kový volejbal


Soutěže 2018/19

Přípravka

  1. Barevný minivolejbal - v Superfinále - žlutý 3. místo, zelený 3. místo
  2. Krajská soutěž mladších žákyň (US-ZKYM-3) dvě družstva / po kvalifikaci: VÚnL 3 - 2. liga; VÚnL 4 - 3. liga          výsledky ČVS zde
  3. Barevný minivolejbal žlutý, oranžový
  4. Ústecký minicup výsledky  /celkové po 1. kole zde       /1. kolo zde

Mladší žákyně A / ZKYM-A

  1. Krajská soutěž mladších žákyň (US-ZKYM-6) / Závěrečná zpráva: 1. místo v přeboru Ústeckého kraje.        výsledky ČVS zde
  2. MČR mladších žákyň: Postup do kvalifikace z předkola 4.místo. Kvalifikace MČR mladších žákyň celkově 5.místo a NEPOSTUP do finálového turnaje.
  3. Žákovská liga - po 6. kole: 2. místo výsledky Žákovské ligy zde
  4. Teplický pohár - 2. místo
  5. Volný klubový turnaj čtyřek

Mladší žákyně B / ZKYM-B

  1. Krajská soutěž mladších žákyň (US-ZKYM-6) / po 2. kole: 10. místo               výsledky ČVS zde
  2. Krajská soutěž mladších žákyň (US-ZKYM-4) dvě družstva / po 1. kole: A - 3. liga, B - 4. liga         výsledky ČVS zde
  3. Krajská soutěž mladších žákyň (US-ZKYM-3) dvě družstva / po 1. kole: oba týmy v 1. lize              výsledky ČVS zde
  4. Výpomoc v Poháru nových nadějí / po kvalifikaci
  5. Volný klubový turnaj čtyřek - výsledky po 1. kole zde

Starší žákyně A / ZKYS-A

  1. Krajská soutěž starších žákyň (US-ZKYS) / Závěrečná zpráva: 5. místo v přeboru Ústeckého kraje.               výsledky ČVS zde
  2. Český pohár starších žákyň: Závěrečná zpráva: celkově cca 47. místo v Českém poháru žákyň.
  3. Volný klubový turnaj ve čtyřkovém volejbalu

Starší žákyně B / ZKYS-B

  1. Krajská soutěž starších žákyň (US-ZKYS)  / po kvalifikaci ve skupině C                  výsledky ČVS zde
  2. Pohár nových nadějí
  3. Volný klubový turnaj ve čtyřkovém volejbalu - výsledky po 1. kole zde

Kadetky / KKY

  1. US-KKY - 1. místo (17 b.) z 8 týmů    / výsledky ČVS zde
  2. Tatranský pohár - 6. místo / z 16 týmů

Juniorky / JKY

  1. US-JKY 2. místo (16 b.) z 8 týmů      /výsledky ČVS zde
  2. Tatranský pohár - 6. místo /z 16 týmů



Soutěže 2017/18 přehled výsledků

US-ZKYM 3
Přípravka a Mladší žákyně + Žákyně / celkem 22 týmů / z toho našich 8 týmů
VÚnL 4 - 3. místo; VÚnL 2 - 8. místo; VÚnL 5 - 10. místo

US-ZKYM 4
Přípravka a Mladší žákyně + Žákyně / celkem 24 týmů / z toho našich 6 týmů
VÚnL 1 - 3. místo; VÚnL 2 - 6. místo

US-ZKYM 6
Mladší žákyně / celkem 10 týmů / z toho naše 2 týmy
VÚnL A - 3. místo; VÚnL B - 4. místo

Pohár Nových nadějí
Mladší žákyně / celkem 8 týmů; 4. místo

7. žákovská liga
Mladší žákyně / celkem 8 týmů; 1. a 2. místo

8. žákovská liga
Mladší žákyně / celkem 8 týmů   /VÚnL A   1. místo, VÚnL B   4. místo

Meteorské šestky
Mladší žákyně  2. místo
Starší žákyně   3. místo

Minivolejbal v barvách Litvínov
Přípravka a Mladší žákyně + Žákyně 
žlutá
- VÚnL 2 - 3. místo
oranžová - VÚnL 1 - 16. místo; VÚnL 2 - 28. místo
červená - 9. místo
zelená - 7. místo
modrá - VÚnL 2 - 1. místo; VÚnL 1 - 2. místo; VÚnL 3 - 4. místo; VÚnL 4 - 6. místo; VÚnL 6 - 20. místo 

Ústecký minicup - soutěž na 5 kol
Přípravka, Mladší žákyně, Žákyně 
žlutá / celkem 40 týmů, z toho našich 9
Ďáblice 7. místo; Tučňáci 9. místo; Míče 13. místo; Červíci 14. místo/4 kola; Štěňátka 15. místo; Kopretinky 19. místo; Mimoni 21. místo/4 kola; Koťátka 29. místo/4 kola; Ptáčata 32. místo/1 kolo
oranžová / celkem 34 týmů, z toho našich 7
Sluníčka 2. místo; Marshmelouni 11. místo/4 kola; Jedničky 12. místo; Bílí tygři 13. místo/4 kola; Volejbalistky 21. místo/4 kola; Pandy 24. místo/4 kola; Unicornové 25. místo
červeno-zelená / celkem 38 týmů, z toho našich 11
Popkorni 4. místo; Volejbalistky 5. místo; Ťapky 12. místo; Ústecký veverky 15. místo; Ježibaby 16. místo/4 kola; Žirafy 17. místo/4 kola; Unicorni 19. místo/3 kola; Tančící opice 20. místo;             ; Hvězdičky 25. místo/3 kola; Černoši 30. místo/3 kola; Dračice 31. místo/3 kola
modrá / celkem 28 týmů, z toho našich 12
Machři s.r.o. 2. místo/4 kola; Pupíčci 3. místo; Unicorns 4. místo; Buena 6. místo/4 kola; No Name 8. místo/4 kola; Ananasy 12. místo/4 kola; Severky 17. místo; Čtvrtky 18. místo/4 kola; Studentky 19. místo/3 kola; Amatérky 20. místo/4 kola; Mrkvičky 22. místo/4 kola; Tichošlápci 25. místo/2 kola

Krajský přebor Starších žákyň
celkem 9 týmů / VÚnL B - 5. místo; VÚnL A - 6. místo

Krajský přebor Kadetek
celkem 8 týmů 
kadetky 2. místo 
starší žákyně 6. místo

Krajský přebor Juniorek  

Celkem 7 týmů / 7. místo                                                                                                                                                                    


US-ZKYM-4  1.kolo 12.11.2017:

Místo: Děčín

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 6-přípravka   po 1.kole zůstáváme v 5.lize

Volejbal Ústí nad Labem "6" - Děčín "3"  2:0 (50:22),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- Litvínov  0:2 (36:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6" - Čížkovice 1:2 (51:61), 


US-ZKYM-6 kvalifikace 2.kolo  22.10.2017:

Místo: Teplice

Družstva skupiny mladší žákyně Volejbal Ústí nad Labem (více v sekci Novinky)

Volejbal Ústí nad Labem "A" - VK Šanov Teplice 2:0 (50:22),Volejbal Ústí nad Labem "A" - Baník Most 2:0 (50:25), Volejbal Ústí nad Labem "A" - VSK Spartak Děčín 2:0 (50:23), Volejbal Ústí nad Labem "A" - Volejbal Ústí nad Labem "B" 2:0 (50:33),Volejbal Ústí nad Labem "B" - VSK Spartak Děčín 2:1 (60:56), Volejbal Ústí nad Labem "B" - Baník Most 2:0 (50:29), Volejbal Ústí nad Labem "B" - VK Šanov Teplice 2:0 (52:37)


US-ZKYM-4 kvalifikace  15.10.2017:

Místo: Ústí nad Labem

Družstva skupin mladší žákyně a žákyně (více v sekci Novinky)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 1

VÚnL "1" - VÚnL "4" 2:0 (50:25), VÚnL "1" - VÚnL "6" 2:0 (50:17), VÚnL "1" - VSK Spartak Děčín "2" 2:0 (50:30), VÚnL "1" - SK TO Duchcov "A" 1:2 (51:56), VÚnL "1" -VK Šanov Teplice 2:0 (50:8), VÚnL "1" - VÚnL "2" 2:0 (50:21), 

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 2

VÚnL "2" - VÚnL "3" 2:1 (57:44), VÚnL "2" - VÚnL "5" 2:0 (50:21), VÚnL "2" - VSK Spartak Děčín "1" 2:0 (50:35), VÚnL "2" - VSK Spartak Děčín "3" 2:0 (50:29), VÚnL "2" - SK TO Duchcov "B" 2:0 (50:31), 

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 3

VÚnL "3" - VÚnL "5" 2:0 (50:18), VÚnL "3" - VSK Spartak Děčín "1" 0:2 (39:50), VÚnL "3" - VSK Spartak Děčín "3" 2:0 (50:30), VÚnL "3" - SK TO Duchcov "B" 2:0 (50:31), VÚnL "3" - VSK Spartak Děčín "2" 2:0 (50:42),

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 4

 VÚnL "4" - VÚnL "6" 2:0 (50:44), VÚnL "4" - VSK Spartak Děčín "2" 2:1 (61:53), VÚnL "4" - SK TO Duchcov "A" 0:2 (23:50), VÚnL "4" -VK Šanov Teplice 2:0 (50:10), VÚnL "4" - SK TO Duchcov "B" 2:0 (50:21), 

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 5

VÚnL "5" - VSK Spartak Děčín "1" 0:2 (16:50), VÚnL "5" - VSK Spartak Děčín "3" 0:2 (35:42), VÚnL "5" - SK TO Duchcov "B" 0:2 (32:50), VÚnL "5" - VÚnL "6" 0:2 (15:50)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 6-přípravka

Volejbal Ústí nad Labem "6" - Volejbal Ústí nad Labem "1"  0:2 (17:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- Volejbal Ústí nad Labem "4"  0:2 (44:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6"  VSK Spartak Děčín "2" 0:2 (30:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- VK Šanov Teplice  2:0 (50:21),  Volejbal Ústí nad Labem "6"- SK TO Duchcov A  0:2 (34:50),  Volejbal Ústí nad Labem "6" - Volejbal Ústí nad Labem "5" 2:0 (50:25) 


US-ZKYM-3 kvalifikace  8.10.2017:

Místo: Duchcov, Ervěnice

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 1

Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "A" 2:0 (31:23), Volejbal Ústí nad Labem "1" - VK Sever Žatec "A" 2:0 (30:22), Volejbal Ústí nad Labem "1" - VSK Spartak Děčín 1 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "C" 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Volejbal Ústí nad Labem "2" 2:0 (33:19), Volejbal Ústí nad Labem "1" - Duchcov "B" 2:0 (30:14)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 2

Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "B" 1:1 (28:22), Volejbal Ústí nad Labem "2" -VK Sever Žatec "B" 2:0 (30:16), Volejbal Ústí nad Labem "2" - VSK Spartak Děčín 2 1:1 (24:26), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "C" 2:0 (30:18), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Volejbal Ústí nad Labem "1" 0:2 (19:33), Volejbal Ústí nad Labem "2" - Duchcov "B" 2:0 (30:19)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 3

Volejbal Ústí nad Labem "3" - VK Jirkov "D" 1:1 (22:22), Volejbal Ústí nad Labem "3" - Volejbal Ústí nad Labem "4" 0:2 (11:30), Volejbal Ústí nad Labem "3" - VSK Spartak Děčín 3 2:0 (30:23), Volejbal Ústí nad Labem "3" - VK Sever Žatec "D"0:2 (20:30)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 4

Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "D" 2:0 (30:19), Volejbal Ústí nad Labem "4" - Volejbal Ústí nad Labem "3" 2:0 (30:11), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "A" 1:1 (27:24), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "C" 1:1 (26:28), Volejbal Ústí nad Labem "4" - VK Jirkov "B" 0:2 (18:30)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 5

Volejbal Ústí nad Labem "5"-Jirkov "A" 0:2 (16:30), Žatec "C"  2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "5"-Děčín "3" 2:0 (30:17), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Jirkov "D" 2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Volejbal Ústí nad Labem "6" 2:0 (30:13), Volejbal Ústí nad Labem "5"- Žatec "C" (30:15). V 1.kole hrajeme v 2.lize

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 6

Volejbal Ústí nad Labem "6"- Jirkov "A" 0:2 (16:30), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Žatec "C" 2:0 (30:14), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Děčín "3" 2:0 (30:11), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Volejbal Ústí nad Labem "5"- 0:2 (13:30), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Jirkov "D" 1:1 (29:25), Volejbal Ústí nad Labem "6"- Žatec "C" (22:28)  V 1. kole hrajeme 3.lize

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 7

Volejbal Ústí nad Labem "7 - Duchcov "C" 0:2 (12:30), Volejbal Ústí nad Labem "7- Volejbal Ústí nad Labem "8" 0:2(26:32), Volejbal Ústí nad Labem "7" - Žatec "A" 1:1 (19:26), Volejbal Ústí nad Labem "7" - Děčín "2" 1:1 (29:19)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem 8

Volejbal Ústí nad Labem "8" - Duchcov "C" 0:2(18:30), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Volejbal Ústí nad Labem "7" 2:0(32:26), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Žatec "B" 0:2(6:30), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Duchcov "A" 0:2(17:30), Volejbal Ústí nad Labem "8" - Děčín "1" 0:2(?:30)


US-ZKYM-6 kvalifikace 1.kolo  1.10.2017:

Místo: Ústí nad Labem

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem "A" 

VÚnL "A" - VK Šanov Teplice 2:0; VÚnL "A" - Baník Most 2:0 (50:25); VÚnL "A" - VSK Spartak Děčín 2:0 (50:12) ; VÚnL "A" - Volejbal Ústí nad Labem "B" 2:0 (50:21).

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem "B" 

VÚnL "B" - VSK Spartak Děčín 1:2 (58:60); VÚnL "B" - Baník Most 2:0 (50:39); VÚnL "B" - VK Šanov Teplice 2:1 (57:59); VÚnL "B" - Volejbal Ústí nad Labem "A" 0:2 (21:50)