Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem
165_20240415_104503.jpg

5.kolo US-U14Z-6 proběhlo tento víkend v Žatci a Ústí n.L..

Předposlední kolo soutěže US-U14Z-6 se odehrálo v našich tělocvičnách (1.skupina) a v Žatci (2.skupina).

Volejbal Ústí n.L. "A"

Hráčky volejbalu Ústí, přesně A-týmu dnes odehrály 5.kolo US-U14-6... v této soutěži již nemůžeme být horší než 1., a tak vypadala i hra... celá soutěž už nemá parametry 1.ligy krajské soutěže a hra ani jednoho týmu není moc volejbalová... do posledního kola se udržely všechny tři týmy na prvních třech místech, dnes vítězný Žatec (bez porážky), druhý Volejbal Ústí (pouze porážka s Žatcem 1:2, 2x výhra 2:0 s SKV a Děčínem, 1x výhra 2:1 s Jirkovem) a třetí SKV (dvě výhry a dvě prohry), sestupuje Jirkov a Děčín... do posledního kola se již nic na konečném pořadí měnit nebude (dostatečně velké bodové rozestupy)... 1. Volejbal Ústí, 2. Žatec a 3. SKV... 


Volejbal Ústí n.L. "B"

Volejbalový B-tým z Ústí nad Labem se v druhé skupině US-U14Z-6 postavil do boje s odhodlaností vlčic. I přes některé momenty, kdy se zdálo, že ztrácí, se hráčky statečně držely a vybojovaly svou první výhru za tři body. V následujících zápasech je třeba doladit drobné nedostatky a můžeme se těšit na další příděl bodů na jejich konto. Skvělá práce, holky! 

I když máme ještě před sebou poslední kolo soutěže, můžeme říct..."Holky za letošní sezónu děkujeme".... tým trenérů mladší žákyň.

Pro web připravili Šumák a Miloš