události
Události
Zápas/Turnaj bez docházky
PŘÍPRAVNÝ TURNAJ 6jednodenní přípravný turnaj pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší
sobota 31. 8. 2024neděle 1. 9. 2024
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
O TATRANSKÝ POHÁRpřípravný turnaj pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší
přihlásíme 2.družstva (U18,U20)!!!!
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Sibeliova 368, 162 00 Praha 6-Střešovice
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, DĚČÍN vs VUNL, první a druhé kolosobota 14. 9. 2024 10:00 – 16:00
Děčín, Sportovní hala, Vrchlického 630
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZKolín-Volejbal Ústí n. L.
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 15. 9. 2024 10:00 – 14:00
hala STAV, SOŠ Kolín Brankovická 1417 Kolín
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U16Z, skupina západ, KVALIFIKACEKvalifikace ČP
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, VUNL vs CHODOV třetí a čtvrté kolosobota 28. 9. 2024 10:00 – 16:00
Ústí n.L., ul. Stará 3299
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZLiberec B-Volejbal Ústí n. L.
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 29. 9. 2024 10:00 – 14:00
Městská sportovní hala U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou
Zápas/Turnaj bez docházky
Pohár Krajů - 1. kolo v PlzniMezikrajová soutěž za účasti týmů: Plzeň, Olymp Praha, Lvi Praha, Tábor a Ústí
sobota 5. 10. 2024 9:00 – 18:00
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, TEPLICE vs VUNL, páté a šesté kolosobota 5. 10. 2024 10:00 – 16:00
Teplice, Hotelová škola, Smetanovo náměstí 786, Trnovany
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZVolejbal Ústí n. L.-Dansport Praha
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 6. 10. 2024 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, SOKOLOV vs VUNL, sedmé a osmé kolosobota 12. 10. 2024 10:00 – 16:00
Sokolov, Jiskra, Maxima Gorkého 280
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZSK Ústí n. L.-Volejbal Ústí n. L.
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 13. 10. 2024 10:00 – 14:00
Střední průmyslová škola strojní a elektro Resslova 210 Ústí nad Labem - Klíše
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U20ZKvalifikace
Turnaj pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
sobota 19. 10. 2024neděle 20. 10. 2024
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1VK Realistic Karlovy Vary "B"
sobota 19. 10. 2024 10:00 – 14:00
Hala míčových sportů, Západní 1812, Karlovy Vary
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, VUNL vs SK ÚSTÍ , deváté a desáté kolosobota 26. 10. 2024 10:00 – 16:00
Ústí n.L., ul. Stará 3299
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1VTK Čížkovice
sobota 2. 11. 2024 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZVolejbal Ústí n. L.- VK Šanov Teplice
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 3. 11. 2024 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, VUNL vs DĚČÍN, jedenácté a dvanácté kolosobota 9. 11. 2024 10:00 – 16:00
Ústí n.L., ul. Stará 3299
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZVolejbal Ústí n. L.- VK Kolín
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 10. 11. 2024 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
Pohár Krajů - 2. kolo v ÚstíMezikrajová soutěž za účasti týmů: Plzeň, Olymp Praha, Lvi Praha, Tábor a Ústí
sobota 16. 11. 2024 9:00 – 19:00
Domácí tělocvična, ul. Stará 99
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U20Z1.kolo
Turnaj pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
sobota 16. 11. 2024neděle 17. 11. 2024
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1ASK Lovosice
sobota 16. 11. 2024 10:00 – 14:00
hala U přívozu, U Stadionu 1022/2, Lovosice
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1TJ Sokol Litoměřice
sobota 30. 11. 2024 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, CHODOV vs VUNL, třinácté a čtrnácté kolosobota 30. 11. 2024 10:00 – 16:00
Městská sportovní hala Chodov, Tyršova 1201,
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZVolejbal Ústí n. L.- Dukla Liberec B
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 1. 12. 2024 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1VK Sever Žatec
sobota 7. 12. 2024 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, VUNL vs TEPLICE, patnácté a šestnácté kolosobota 7. 12. 2024 10:00 – 16:00
Ústí n.L., ul. Stará 3299
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZDansport Praha-Volejbal Ústí n. L.
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 8. 12. 2024 10:00 – 14:00
Sportovní hala Gymnázia Jana Keplera Parléřova 118 Praha - Hradčany
Zápas/Turnaj bez docházky
Pohár Krajů - 3. kolo v Praze (Olymp)Mezikrajová soutěž za účasti týmů: Plzeň, Olymp Praha, Lvi Praha, Tábor a Ústí
sobota 14. 12. 2024 9:00 – 18:00
Tělocvična Olympu, Radlická
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U20Z2.kolo
Turnaj pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
sobota 14. 12. 2024neděle 15. 12. 2024
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1VK Realistic Karlovy Vary "B"
sobota 4. 1. 2025 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, VUNL vs SOKOLOV, sedmnácté a osmnácté kolosobota 11. 1. 2025 10:00 – 16:00
Ústí n.L., ul. Stará 3299
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZVolejbal Ústí n. L.-SK Ústí n. L.
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 12. 1. 2025 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
Pohár Krajů - 3. kolo v Praze (Lvi)Mezikrajová soutěž za účasti týmů: Plzeň, Olymp Praha, Lvi Praha, Tábor a Ústí
sobota 18. 1. 2025 9:00 – 18:00
Tělocvična/ hala Lvů
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZVK Šanov Teplice-Volejbal Ústí n. L.
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
sobota 18. 1. 2025 10:00 – 14:00
Hotelová škola Smetanovo náměstí 786 Teplice - Trnovany
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U18Z, SK USTI vs VUNL, devátenácté a dvacáté koloneděle 19. 1. 2025 10:00 – 16:00
Ústí n.L., Střední a průmyslová škola stojní a elektro, Resslova 210,
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U16Z, první finálové kolo po spojení se skupinou VÝCHODČP
sobota 25. 1. 2025neděle 26. 1. 2025
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1ASK Lovosice
sobota 25. 1. 2025 10:00 – 14:00
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Zápas/Turnaj bez docházky
US-Z-1TJ Sokol Litoměřice
sobota 1. 2. 2025 10:00 – 14:00
Sokol Litoměřice, Osvobození 191, Litoměřice - Předměstí
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZNADSTAVBA 1.kolo
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 2. 2. 2025 10:00 – 14:00
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZNADSTAVBA 2.kolo
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 9. 2. 2025 10:00 – 14:00
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U16Z, druhé finálové kolo po spojení se skupinou VÝCHODČP
sobota 15. 2. 2025neděle 16. 2. 2025
Zápas/Turnaj bez docházky
Pohár Krajů - 4. kolo v TábořeMezikrajová soutěž za účasti týmů: Plzeň, Olymp Praha, Lvi Praha, Tábor a Ústí
sobota 22. 2. 2025 9:00 – 18:00
Tělocvična/ hala Míru Tábor
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZNADSTAVBA 3.kolo
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 2. 3. 2025 10:00 – 14:00
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U16Z, FINÁLOVÉ KOLO po spojení se skupinou VÝCHODČP
pátek 7. 3. 2025neděle 9. 3. 2025
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZNADSTAVBA 4.kolo
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 16. 3. 2025 10:00 – 14:00
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U20Z3.kolo
Turnaje pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
sobota 22. 3. 2025neděle 23. 3. 2025
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
MČR U14Z1.KOLO
pro hráčky narozené 1.1.2012 a mladší.
sobota 29. 3. 2025neděle 30. 3. 2025
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZNADSTAVBA 5.kolo
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 30. 3. 2025 10:00 – 14:00
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
2-U20ZNADSTAVBA 6.kolo
Zápasy pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
neděle 6. 4. 2025 10:00 – 14:00
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
CP-U20Z4.kolo (finálové kolo)
Turnaj pro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
sobota 12. 4. 2025neděle 13. 4. 2025
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
MČR U14Z2.KOLO
pro hráčky narozené 1.1.2012 a mladší.
sobota 12. 4. 2025neděle 13. 4. 2025
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
PŘEDKVALIFIKACE 1-U20Zpro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
pátek 18. 4. 2025sobota 19. 4. 2025
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
KVALIFIKACE 1-U20Zpro hráčky narozené 1.1.2006 a mladší.
sobota 3. 5. 2025neděle 4. 5. 2025
neznámé
Zápas/Turnaj bez docházky
MČR U14ZFINÁLE
pro hráčky narozené 1.1.2012 a mladší.
pátek 16. 5. 2025neděle 18. 5. 2025
neznámé