Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Bojovný výkon našich hráček v zápase proti TJ Litoměřice.

I když jsme prohráli zápasy proti TJ Litoměřice v US-Z-2, byli jsme potěšeni výkonem našich hráček a pochvalou od soupeřek za zlepšení od minulého setkání. Přinášíme vám podrobnosti…

Během našeho nedělního zápasu v US-Z-2 jsme se setkali s týmem TJ Litoměřice, který vede tabulku.

I když jsme v obou zápasech prohráli 1:3, byli jsme mile překvapeni hrou našich hráček.

První zápas byl v každém setu ze strany obou týmu bojovný až do čtvrtého setu, kdy jsme se při stavu 15:15 vypnuli a soupeřky mohly nakonec vyhrát s výsledkem 25:15. Byl to pro nás těžký zápas, ale hráčky ukázaly, že místy dokážou předvádět pěkný volejbal.

Ve druhém zápase jsme se ve čtvrtém setu ocitli opět v těžké situaci, kdy jsme dokonce prohrávali 9:16. Naše hráčky neztrácely naději. K závěru jsme zabrali a dokázali se vrátit do hry. Dokonce jsme vedli v setu 23:22. Bohužel jsme nedokázali dotáhnout set do vítězného konce, který by nám zaručil další body s těžkým soupeřem. Přesto jsme spokojeni s výkonem našich hráček.

Jako bonus jsme na konci dvojzápasu obdrželi pochvalu od soupeřek za naše zlepšení, které naše hráčky z minulého společného dvojzápasu udělaly. Byli jsme velmi potěšeni tím, že si toho soupeřky všimly. To je pro nás trenéry a hráčky velkou motivací a ukazuje nám, že tvrdá práce a trénink nám přináší výsledky.

Chtěl bych všem hráčkám poděkovat za skvělý výkon a bojovnost na hřišti, i když to bohužel výsledkově nevyšlo. Rovněž bychom chtěli poděkovat hráčkám TJ Litoměřice za přátelskou atmosféru.

Těšíme se na další zápasy, kde budeme moci ukázat, jak jsme se zlepšili a co jsme se během poslední doby naučili.