Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Černý pátek v krajském přeboru žen.

TJ Sokol Libochovice poráží Volejbal Ústí nad Labem 2x 3:0 s dominancí a zkušeností.

TJ Sokol Libochovice nedal šanci soupeřkám Volejbalu Ústí nad Labem ve dvojzápase soutěže US-Z-2, který se nedávno odehrál. Oba zápasy skončily stejným výsledkem 3:0 ve prospěch Libochovic, což potvrdilo svou převahu jak výkonu, tak i konečným výsledkem.

První zápas se Ústí nad Labem zdaleka nepovedl. Od samého začátku měli problémy s první rozehrávkou míče, což jim znemožnilo vytvořit efektivní útok. Zvláště útok středem ze zóny 3 prakticky neexistoval, což byla značná slabina jejich hry. Naopak, hráčky z Libochovic využili nejistoty soupeřek a vždy se rychle ujaly vedení v setu, a to jim vydrželo až do konce.

Ve druhém zápase se Ústí nad Labem rozhodlo přistoupit ke změnám ve struktuře týmu. Přehodnotili postavení hráček a soustředili se víc na útok ze zóny 4, kde nasadili své nejlepší útočnice. Tato taktika se ukázala ve dvou setech jako správná volba, protože se hra výrazně zlepšila a hráčky začaly bojovat o každý bod. I přes zlepšený výkon však nelze Libochovice porazit. Zkušený tým se dokázal bránit a ve třetím setu ukázal jejich zkušenost.

Celkově lze říci, že TJ Sokol Libochovice dominoval nad Volejbalem Ústí nad Labem v obou zápasech. Jejich vítězství 2x 3:0 potvrzuje jejich zkušenost a schopnost kontrolovat hru. Ústí nad Labem se snažilo, ale jejich nedostatek zkušeností v technických dovednostech jim znemožnil a nedokázal překonat kvalitu soupeřek.

Zápas se odehrával v přátelské atmosféře. Na závěr došlo i na společné focení obou družstev.