Volejbal Ústí nad Labem

Další kolo krajského přeboru US-U14Z-6.

Družstva kategorie U14 bojovaly v soutěži US-U14Z-6 ve dvou skupinách.

VOLEJBAL ÚSTÍ NAD LABEM "A" (skupina A)

Ve víkendovém turnaji soutěže US-U14Z-6 pro družstvo Volejbal Ústí nad Labem "A" to byla opravdu náročná cesta za vítězství. Se ztrátou prvního zápasu proti VK SEVER Žatec 1:2, kde předvádělo nejhorší volejbal sezóny, se zdálo, že turnaj bude pro tým těžkým oříškem.

Nicméně hráčky se nenechali odradit neúspěchem prvního utkání a vrátili se do hry s obrovskou odhodlaností. Druhý zápas proti VSK Spartak Děčín byl zlomový okamžik, kdy celé družstvo předvedlo skvělý výkon na podání, obraně a útoku. S jasným vítězstvím 2:0 si hráčky získali ztracenou sebedůvěru a ukázaly, že jsou schopni porazit i silné soupeřky.

Třetí zápas s VK Jirkov byl napínavý a plný emocí. I přes zbytečné komplikace ve druhém setu způsobené vlastními chybami, se hráčky dokázaly vzchopit a vyhrát rozhodující tiebreak po výborném výkonu.

Poslední zápas proti SKV Ústí nad Labem byl napínavým derby, kde se družstvo Volejbal Ústí nad Labem opět postavilo na vrchol. Dominující výkon zejména v prvním setu potvrdil, že tým má potenciál a kvalitu. Vítězství 2:0 v derby znamenalo celkové prvenství v turnaji.

Celkově vzato byl turnaj plný vzestupů a pádů, ale hráčky Volejbal Ústí nad Labem "A" ukázaly svou sílu, odolnost a schopnost se vrátit po těžkých chvílích. Tým si zaslouží gratulace k zisku prvního místa v turnaji US-U14Z-6 a doufáme, že tato vítězná série bude pokračovat i nadále.

VOLEJBAL ÚSTÍ NAD LABEM "B" (skupina A)

Družstvo Volejbal Ústí nad Labem "B" v soutěži US-U14Z-6 prožívá sezónu, která je plná zkoušek a příležitostí k růstu. I přes několik neúspěchů tým odmítá podléhat frustraci a místo toho se posouvá vpřed s odhodláním a touhou po zlepšení.

V prvním zápase s VEROS Chomutov se družstvo setkalo s tvrdým odporem a přestože skončil prohrou 0:2, hráčky odcházeli s cennými zkušenostmi a motivací ke zlepšení.

Druhý zápas s VTK Čížkovice přinesl vzrušující obrat. Přes prohru v tiebreaku 10:15 hráčky vybojovaly vítězství v jednom setu s výsledkem 25:10, což bylo povzbudivé svědectví o rostoucí síle týmu.

Poslední střetnutí s VK SEVER Žatec sice skončilo porážkou 0:2, ale hráčky neztratily své odhodlání. Každý zápas přináší nové poznatky a příležitosti ke zlepšení.

Závěrem je škoda, že na turnaj soutěže US-U14Z-6, která je hlavní soutěží této kategorie, odjelo pouze 6. hráček.