Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Dělba bodů v US-Z-2

Proti VTK Čížkovice jsme získali další body do tabulky soutěže US-Z-2.

V sobotu 17.5.2023 nastoupily hráčky našeho oddílu v krajské soutěži žen proti Čížkovicím. Děvčata od úvodu prvního setu šlapala jako dobře namazaný stroj a zaslouženě jsme slavili vítězství. Ve druhém setu lépe zahrály soupeřky z Čížkovic a srovnaly na 1:1. Ve třetím setu jsme dotahovali šestibodové manko. Nesmírnou bojovností a precizní hrou jsme stav srovnali a v koncovku jsme zvládli. Poslední set byl jako na houpačce. Jdeme do koncovky a slavíme úspěch. Zaslouženě jsme vyhráli 3:1. Celý zápas oboustranně nabídl spoustu nádherných volejbalových momentů, skvělých útoků a zákroků v poli. Druhý zápas už takovou kvalitu nenabídl. Asi se podepsala únava z prvního zápasu a vedro v tělocvičně. Měli jsme puštěnou ventilaci, ale stejně se jednalo o náročné sportovní prostředí. Všechny hráčky to měli stejné. Zápas byl hlavně o podání. Kdo podával, vyhrával. Než jsme se nadechli, tak jsme prohrávali 2:0 na sety. Ve třetím setu jsme zabojovali a snížili jsme náskok soupeřek na 2:1. Ve čtvrtém setu jsme se dostali do koncovky, kde zvítězila větší zkušenost Čížkovic. Dvojzápas nám ukázal pozitiva i negativa. Děvčata umí hrát volejbal. Bohužel si ale nejsme schopni udržet výkonnost na 3 respektive 6 setů.