Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Meteor padl 2x v Ústí n. L.

První důležitý krok ve 2.lize kadetek (2-U18Z) po spojení s třemi nejlepšími celky ze skupiny B, dopadl pro nás bodově výborně. S SK Meteorem Praha si po dvou vítězstvích 3:1 připisujeme do tabulky, kam jsme si přinesli z první části 24 bodů za 2x4 vítězství nad SKV Ústí n.L. a VK Jirkov, 6 bodů. STÁLE DRŽÍME NEPORAZITELNOST V SOUTĚŽI 2-U18Z!!!!

První zápas byl z naší strany ve znamení spousty nepřesností. Částečně mohly vyplývat z neúčastí dvou hráček ze základní sestavy. Nevyronaný výkon na podání střídala řada pěkných akcí v útoku a zákroků v obraně.
Druhý zápas byl o poznání lepší. 1.set ukázal, proč jsme mezi nejlepšími družstvy v 2.lize. Bohužel jsme nasazené tempo hned v dalším setu ztratili a spoustou nevynucených chyb na podání a útoku jsme dovolili soupeři se nadechnout a srovnat stav setů. Naštěstí jsme se hned v následujícím setu vrátili k výkonu ze začátku utkání a s přispěním všech hráček, které jsme měli na lavičce k dispozici, dotáhli utkání do vítězného konce.