Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Na Českém poháru v Hradci jsme utrpěli vítězství.

Po velice vyrovnaných soubojích jsme se díky chybám ostatních týmů vyhrabali až na první místo.

Tento víkend se naše družstvo juniorek vydalo na Český pohár do Hradce Králové. První zápas pro nás, i přes naši velice vlažnou hru, dopadl dobře výsledkem 2:1. Druhý zápas jsme hráli proti SK Třebín. Je to těžký soupeř, a proto byla hra velmi obtížná. Naštěstí pro nás, Třebín zkazil více balónů. Výsledkem zápasu je tedy skóre 2:1.

Proti dalšímu, Meteoru Praha, jsme předvedli náš nejhorší výkon za celý víkend. Díky bohu soupeř kazil více, a my utrpěli vítězství 2:0.

Záverečný zápas dne s Chodovem byl pro nás výzvou. Víme, že si na nás dlouho brousí zuby a chce nás porazit. Proto jsme za žádnou cenu nechtěli prohrát ani se ztrátou jediného setu. Chodov dělal ovšem více chyb a vyházel si spoustu balónů. Poslední sobotní zápas jsme tedy ukončili výsledkem 2:0.

V neděli v prvním zápase jsme nastupovali na palubovku proti Prostějovu. Prostějov je vyrovnaný soupeř. Věděli jsme, že tento zápas nebude jednoduchý. Při prvním setu byla štěstěna na naší straně. Další set jsme bohužel hodně kazili, a proto jsme se dostali do nechtěného tiebreaku. Zbytečnými chybami na podání a příjmu jsme si tak pokazili bilanci a zápas jsme prohráli s výsledkem 1:2.

Druhý nedělní zápas jsme odehráli s Jirkovem. Tento tým je velmi houževnatý, a tak pro nás bylo velmi těžké skládat balóny. Zápas byl vyhrocený a opět se dělaly zbytečné chyby. Nakonec se v tiebreaku podařilo urvat vítězství 2:1.

Poslední zápas turnaje jsme hráli s Jičínem. Do závěrečného zápasu celého víkendu jsme vstupovali velmi unavení s mnoha zraněními. Přesto zápas s Jičínem byl našim nejlépe odehraným za tento víkend. Na náš volejbal se konečně dalo koukat. Udržovali jsme si nasazení a hráli jsme svou hru tak, jak se od nás očekává. Těžké balóny čapnuté v obraně nám dodaly sílu a kuráž, a proto koncovky výměn byly na naši straně. Ačkoliv jsme se snažili si toto tempo udržet i ve druhém setu, tak se nám to nepovedlo. Do druhého setu nastoupil Jičín velmi odhodlaný, protože hráli o sestup. Pod taktovkou jejich hry jsme si nechali utéct spoustu balónů. Do tiebreaku jsme vstupovali s vizí urvat si poslední možný bod tohoto víkendu. Naše hra se opět zvedla, a proto jsme dokázali nad Jičínem zvítězit 2:1. Tenhle víkend byl pro všechny týmy těžký. Herně jsme byli všichni velmi vyrovnaní. Šlo tady tedy o to, kdo bude méně kazit.

Po našem odvedeném výkonu by nikdo neřekl, že nakonec skončíme na prvním místě. O to více nás to těší.

Cestou z turnaje v autě vypotila Barča Čáslavová.