Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

O velikonoční neděli hrály juniorky o dobrý pocit.

Juniorky strávili velikonoční neděli v Bedřichově, kde nadstavbu ligy ukončili remízou.

Na průběhu posledních zápasů nadstavby ligy U20 se podle holek podepsaly Velikonoční svátky i končící soutěžní část sezóny se spoustou zranění, nemocí a bolístek a to i na straně soupeře. O kvalitě soupeře, který přesvědčivě vede tuto část soutěže jsme nepochybovali. Ale vzhledem k tomu, že vzájemná poslední utkání už nemohla ovlivnit celkové pořadí týmů postupujících do baráže o vyšší soutěž, jsme po brzkém nedělním ranním vstávání a dvouhodinové cestě, možná maličko podcenili rozcvičení a trvalo nám se dostat do rytmu. Nekompletní tým Bedřichova nastoupil celkem přesvědčivě a první dva sety se nám nedařilo je přehrát. Třetí set to vypadalo nadějně, ale ve čtvrtém setu se rozhodlo, prohra 1:3. Druhý zápas se odehrál v našem rytmu až na občasné výpadky, především ve v obraně na síti i v poli, s výsledkem 3:1. I z pohledu předvedených výkonů to bylo spravedlivé dělení bodů.

Ambicióznímu Bedřichovu přejeme úspěch v další části nadstavby.