Fotogalerie

Volejbal Ústí nad Labem
18_20230114_205516.jpg

Pohár nových nadějí - 5. kolo

11. 01. 2023 - Pod naším pořadatelstvím na ZŠ Stříbrnická, děkujeme všem za pomoc!

Tento víkend se konalo 5. kolo Poháru nových nadějí ... Tým Volejbalu Ústí hraje celou letošní sezónu s hráčkami ročníků 2011 a 2010, proti týmům s hráčkami ročníků převážně 2009 doplněných 2010 ... Hodilo by se říct, že smyslem tohoto poháru je sbírat podněty k dalšímu tréninku a čelit mnohem větší zkušenosti ze strany soupeřek ... Kolo od kola se i výkonnost prvoročaček, doplněných trojicí hráček o trochu zkušenějších (ne však z PNN), posouvá. V posledním zápase proti TJ Veros Chomutov (tým tvořen z 90% ročníkem 2009) jsme na ZŠ Stříbrnická viděli oku lahodící hru, a to především v druhém setu ... Děkujeme všem za pomoc a nasazení při organizaci.

Těšíme se, až budeme podobné akce a turnaje moci pořádat opět v naší tělocvičně! Tentokrát jsme zvolili variantu na ZŠ Stříbrnická, abychom udělali akci komfortnější pro rodiče i organizátory - bez přejíždění mezi Střekovem a Terasou.

Shrnutí trenéra M. Šumy ...

"Prohra není vždy prohra, pro mě tímto zápasem holky vyhrály na plné čáře, a jako trenér nemohu být pyšnější... I když občas žasnu, co vše se dá pokazit, tak poslední zápas vše špatné jednoznačně smazal a mé vzpomínky na dvoudenní klání budou jenom pozitivní... vše, co se nedařilo budeme nadále pilovat na tréninku... ještě jednou vám holky za dnešek děkuji...Šumák"