Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Příjem, příjem, příjem

Tuto sobotu náš B tým kadetek v domácím prostředí odehrál v krajském přeboru dvojzápas proti týmu Šanov Teplice.

V obou zápasech prohra s poměrem setů 0:3 a 0:3. Rozhodlo více chyb na příjmu. Za Teplice hrála děvčata věkově spadající do mladší věkové kategorie U16. Věřil jsem, že vyhrajeme aspoň 1 set. Bohužel se to nepovedlo. V prvním zápase jsme měli cirka 25 chyb na příjmu. Teplice dobře podávaly a my jsme nebyli schopní zareagovat. Tak jsme jim dali celý jeden set pouze našimi chybami na příjmu. Škoda. K tomu jsme přidali další chyby ve hře - vybírání, smeč, podání. Na druhou stranu musím děvčata pochválit za týmový výkon. Působili jsme jako jeden tým. Děvčata si vzájemně fandily, slavily body a byly k sobě i kritické. Co se týká emocí, tak jsme Teplice jednoznačně předčili. Bylo vidět, že to děvčata baví. Třešinka na dortu v podobě vítězství nám bohužel chybí. Slavili jsme i jubilea. Naty Trousilová dala svůj první zápasový servis a blok. Tak musíme dále poctivě trénovat a odstraňovat naše nedostatky.