Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Shrnutí 3.kola PNN

Další kolo Poháru Nových nadějí ukázalo, že hráčky kategorie U14 umí nejenom hrát krásný volejbal, ale také dokáží udělat hodně chyb.

Začali jsme vlažně a první zápas s Děčínem holky prohrály po 25 chybách především na příjmu a servisu 1:2... v druhém zápase proti Čížkovicím jsme pokračovali v podobném stylu a první set prohrály holky po špatné nevolejbalové hře o nedůstojných 7 bodů, poté začal chybovat více soupeř a oba sety holky dotáhly do vítězného konce... výhra 2:1... třetí a čtvrtý zápas s Chomutovem a Litvínovem holky přestaly chybovat, začaly mluvit a hlavně hrály volejbal, oba jasně vyhrály 2:0... v neděli přijel úplně jiný tým a už od začátku prvního zápasu bylo jasné že to bude tuhý boj... holky makaly bojovaly a povzbuzování bylo samozřejmostí... bohužel na úkor zranění a drobných pohmožděnin (Ellen natažený stehenní sval, Adisa pohmožděná a naražená kyčel, Terka silně naražený loket a Škvrně pohmožděný kotník)... ale bereme cenné vítězství 2:1 (nejhezčí zápas turnaje)... a pak to přišlo zdecimovaný tým odehrál statečně zápas proti SKV ve druhém setu a hlavně tiebreaku odehrály nad svůj standard Julča a Aneta, ale došlo ke zranění dalších klíčových hráček (Apo pravděpodobně zlomené nebo silně pohmožděné zápěstí a Škvrně silně naražená čéška)... přesto jsme jednoznačně vyhráli oba sety a bereme vítězství 2:1... do zápasu s Jirkovem jsme šli pouze odehrát důstojně poslední hru... dvě zdravé hráčky Emča a Aneta, čtyři pohmozděné ale schopné nějak hrát Ellen, Julča, Terka a Adisa... Škvrně a Apo mimo hru a možná i na delší dobu... samozřejmě prohra 0:2... odměna za bojovnost a velká pochvala od všech trenérů všech týmů se odrazila ve vyhlášení nejlepší hráčky turnaje, kterou se stala Kája Zlámalová.