Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Sluníčko a antuka v US-Z-2.

Ve slunečném počasí jsme se postavili našim soupeřkám, SKV Ústí n. L. - Chabařovice, v rámci soutěže US-Z-2, a poprvé bojovali na antuce. Bohužel, v obou zápasech jsme utrpěli porážku 0:3.

První utkání nebylo podle našich plánů. Nepodařilo se nám najít správný rytmus a naše soupeřky byly velmi dobře připravené. Snažili jsme se jim vzdorovat, ale zkušené hráčky jsme na hřišti nedokázali překonat. Přesto jsme neztráceli motivaci a přesunuli svou energii do druhého zápasu.

Ve druhém utkání jsme se trochu zvedli a dokázali jsme vzdorovat našim soupeřkám. Hrdě můžeme říct, že jsme jim kladli v prvních dvou setech velký odpor! V druhém setu to bylo to opravdu těsné. Málem získali další set v této soutěži. Tento výkon nám dodal sebevědomí a ukázal, že jsme schopni hrát i proti zkušenějším hráčkám.

Přestože jsme nakonec nedosáhli na body, neztrácíme chuť dále pracovat na našem týmovém výkonu a individuálních dovednostech. Jsme odhodlaní se zlepšit a ukázat naši sílu v dalších šesti zápasech soutěže US-Z-2. Tato porážka nám poskytla cenné zkušenosti a motivaci k ještě tvrdší práci na tréninku.

Jsme hrdí na to, že jsme dokázali vzdorovat silným soupeřkám a těšíme se na další výzvy, které nás čekají v soutěži US-Z-2. Budeme se dále snažit a pracovat společně jako tým, abychom dosáhli našich cílů a překonali každou překážku, která nám ještě bude stát v cestě.