Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Fotogalerie

Stříbrné medaile a nezapomenutelné zážitky v Praze

Na závěr roku se již tradičně účastní týmy Volejbalu Ústí nad Labem mezinárodního turnaje pod názvem PVG ... letos náš klub reprezentovaly dva týmy - U14 a U16.

Starší holky berou na Prague Volleyball Games krásné 4. místo z celkem 26 týmů z osmi zemí Evropy a Asie.

Mladší žákyně byly nalosovány do ve své kategorii do skupiny B, kde se postupně utkaly s německým týmem Volleys United, českým týmem Volejbal Braník a rakouským týmem UNIONvolleys Bisamberg Hollabrunn FU14.

Skupinu holky celkem s přehledem vyhrály a do druhého dne a playoff vykročily bez porážky z prvního místa (výhry 2:0, 2:1 a 2:0). Ve čtvrtfinále se utkaly s VK Polankou n/O a po celkem kontrolovaném výkonu a výhře 2:0 postoupily do semifinále a boje o medaile.

V semifinále nás čekal druhý německý soupeř SV 03 Eisfeld. V tomto utkání holky podaly asi nejlepší a nejvolejbalovější výkon a vybojovaly vítězství 2:0 a postup do pátečního finále.

V něm pak holky svázané prostředím velké UNYP Arény společně s finálovou nervozitou nakonec sice prohrály, ale odvážejí si z Prahy krásné a nezapomenutelné zážitky a ohromný úspěch v podobě stříbrných medailí a poháru za druhé místo v kategorii FU14.

Hráčkám děkujeme za skvělou reprezentaci ústeckého volejbalu. Rodičům a přátelům za podporu, Janě Zlámalové za super fotky z celé akce - naleznete v galerii na Flickeru.