Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

U20 naplno bodovaly v Mostě.

Volejbal Ústí nad Labem si odvezl z Mostu krásných šest bodů po bojovném výkonu.

Volejbal Ústí n. L. kategorie U18/U20 předvedl v prvním zápase soutěže US-U20Z příjemný výkon, když hráčky porazily bojovně hrající TJ Baník Most 3:0. První a třetí set měl podobný průběh. Výhra 26:24 se rodila až v úplném závěru setu díky dobrému podáním a následně naší bojovností. Těší nás to o to víc, že jsme zdolali soupeřky, které vedly v setech vždy 21:17.

Na rozdíl od 1 a 3 setu jsme do druhém jsme vstoupili výborně a od začátku výrazně dominovali do stavu 17:8. Tento stav nám dovolil, abychom dali šanci si zahrát i naší střídačce. Soupeřky toho bohužel dokázaly naplno využít. Je třeba dodat, že hráčky, které "zůstaly" na hřišti střídajícím hráčkám moc nepomohly. Nakonec jsme se začali obávat o výsledek. Střídáním zpátky jsme dokázali urvat tento set na naší stranu.

Celkově to byl slušný výkon našeho týmu, který ukázal skvělého týmového ducha a schopnost reagovat na různé situace, ale taky jsme divákům předvedli ztrátu koncentrace závěrem prostředního set.

Do druhého zápasu jsme nastoupili ze šatny s menším nadšením a bez zájmu o hru. Soupeřky byly dominantní a my jsme udělali několik zásadních chyb za sebou. Po krátké trenérské domluvě mez sety se naše hráčky vzpamatovaly a začaly předvádět volejbal, který potěšil trenéry, překvapil soupeře a zklamal místní diváky. Poslední set byl volejbalový koncert a všechny hráčky si zaslouží pochvalu za příjemný a místy i "zrychlený" volejbal, s nímž si soupeřky z Mostu nevěděly rady.

Díky těmto výsledkům jsme si odvezli dvě výhry, což nám přineslo cenných 6 bodů, ale hlavně dobrý pocit ze stoupající herní výkonnosti.

Nakonec společné foto a my trenéři gratulujeme hráčkám k výkonu a těšíme na další zápasy v této soutěži.