Související zápasy

Volejbal Ústí nad Labem

Ve druhé lize U20 dnes první s druhým a podle očekávání super volejbal!

Oba zápasy s Meteorem Praha měly velký náboj a místy se hrál skvělý volejbal kde vítězila obrana nad útokem.

I když to tak v prvním setu nejdříve nevypadalo. Soupeřky z Meteoru nastoupily do zápasu sebevědomě a přesvědčivě. My naopak opatrně bez šťávy. Ale už v prvním setu se naše holky srovnaly a dotáhly vyrovnaný set do vítězného konce. Dále už byl první zápas v režii našich holek s přesvědčivým projevem a zaslouženým výsledkem 3:0.

Druhý zápas si soupeřky rozjely v úplně jiném stylu. Důraz v útoku a důsledná obrana v podstatě nepustily naše holky do hry. Až v konci druhého setu jsme se rovnaly do svého rytmu, 1:1 na sety. A v dalším setu opět propad, nevýrazný projev, hlavy dole, hodně chyb, 1:2 na sety. Čtvrtý set začal podobně jako třetí, spíše rozpačitě a teprve několik sporných bodů holky nastartovalo k bojovnému projevu a jasnému vítězství, 2:2. Konec čtvrtého setu se rozjel do oboustranného boje o každý bod a volejbal jaký jsme snad dosud od našich holek neviděli. Tvrdé útoky, super zákroky v obraně v poli i na síti, dlouhé výměny, kdy nikdo nechce prohrát, prostě dřina a boj...a super sport z obou stran. V začátku pátého setu jsme chvilku vypadli z rytmu, udělali pár chyb a to se ve zkráceném setu těžko dotahuje a neodpouští. I když se povedlo stáhnout na 12:13, další série důrazných útoků a skvělé obrany byla vítězná vždy pro soupeřky, které nakonec zkrácený set vyhrály.

Porážka nás nemrzí, bojovaly jsme o každý bod a soupeřky ve druhém zápase udržely vyrovnanou výkonnost o což byly lepší.

Gratulace Meteoru i našim holkám za super bojovný výkon pod a nad vysokou sítí! Bylo to napínavé až do konce a dobře jsme se bavili.

Za trenérský skvěle zápasy vystihla Gabča.