Fotogalerie

Volejbal Ústí nad Labem

Vstup do soutěže žen se vydařil jen na půl

Naše ženy včera zahájily novou sezónu předehrávkou na antuce v Chabařovicích a rovnou výhrou 3:1.

Vyhověly jsme soupeři se žádostí o předehrávku s vědomím, že nebudeme mít k dispozici kompletní sestavu čerstvě doplněného týmu žen. Přesto jsme do prvního zápasu vstoupily sebevědomě a vyhrály ho poměrem 3:1. Hrály jsme svůj volejbal, omezený jen pro nás nezvyklými venkovními podmínkami (klouže to, práší to, svítí slunce, je tma ;) :) :)) a tak nějak všechno fungovalo.

Druhý zápas začínal až se západem slunce, což je sice hezké na fotky...díky Jani a Kačí Zlámič (foto na webu), ale naše standartní volejbalové podmínky to nejsou. Zápas se dohrával pod umělým osvětlením a za podzimního večerního chladu. S těmito podmínkami se starší zkušenější soupeřky popasovaly lépe a druhý zápas zaslouženě vyhrály poměrem 3:1.

Body byly rozděleny po zásluze, ale byla velká škoda, že naše nejzkušenější hráčky nebyly schopné hodit za hlavu deku chvilkových momentálních nezdarů a poslední set soupeři v podstatě darovaly. I když byla opravdu kosa a fanoušci byli zabaleni v čem se dalo, doufali jsme minimálně v souboj v pátém setu.

Těšíme se na příště a snad už v komplet sestavě!