167_20240502_230627.jpg

Nové členění tréninkových skupin od 13.5.2024

Vážení rodiče, každoročně touto dobou po ukončení soutěží probíhá příprava tréninkových skupin na novou sezóny a dochází k ročníkovým přesunům hráček v tréninkových skupinách. Letos plánujeme překlopení do nových týmů od pondělí 13. května 2024. Cílem květnových změn je zcelení skupin ještě před prázdninovou přestávkou, aby si především v mladších kategoriích dívky stihly vytvořit vazby a na srpnové soustředění odjížděly již s novou skupinou i trenérem.

Členění tréninkových skupin pro sezónu 2024/2025 respektuje věkové kategorie, předpokládanou výkonnost jednotlivých hráček a úroveň soutěže nebo soutěží, kterou by měla daná tréninková skupina v sezóně odehrát. Členění není konečné, může se upravit po letním soustředění, s ohledem na měnící se výkonnost hráček či další faktory v průběhu sezóny (přestupy, hostování, zranění, studijní povinnosti atd.).

I když jsme si vědomi, že změny tréninkových hodin vám v průběhu května a června mohou přinést komplikace v rodinné logistice, věříme, že léty osvědčený způsob pochopíte. 

O termínech prvních tréninků v nových skupinách Vás budou informovat hlavní trenéři skupin. Dne 12.5.2024 dojde k překlopení do nové sezóny i na platformě EOS. Od tohoto data zde uvidíte kalendář své skupiny. 

V případě nejasností nebo problémů se neváhejte obrátit na své trenéry, budeme se snažit najít vhodné řešení individuálně.

Do června budeme trénovat v novém personálním složení „po staru“ >>> ve stejných časech dané kategorie (až na malé výjímky) platný rozpis zde  >>>   Tréninky v sezóně 2023/24

Posledním tréninkovým dnem jarní sezóny bude středa 19. června 2024.